Reklama

Podróż za pocałunek. Zabytkowy tramwaj dla zakochanych

Łukasz Kądziołka
Dwa lata temu jeden z pasażerów zaskoczył wszystkich i oświadczył się w tramwaju. W tym roku również będzie kursował specjalny tramwaj z okazji Walentynek. “Zakochana bana” to akcja, którą Tramwaje Śląskie organizują już od kilku lat.

Będzie romantyczna muzyka, słodkości, a dla niektórych upominki. W Walentynki zabytkowy tramwaj będzie woził zakochanych. To już 4. edycja “Zakochanej bany”, czyli akcji organizowanej przez Tramwaje Śląskie. Dwa lata temu dla zakochanych na akordeonie grał Marcin Wyrostek. Wtedy też jeden z pasażerów oświadczył się swojej wybrance. – Do tej pory najbardziej zaskakującym momentem były oświadczyny. Nie tylko dla nas, ale również dla tej dziewczyny. Co ważne, oświadczyny zostały przyjęte – mówi Andrzej Zowada, rzecznik Tramwajów Śląskich.

W tym roku muzyka będzie grała z głośników. Będą krówki i inne słodycze. Pasażerowie, którzy ubarwią jakoś podróż pozostałym, mogą liczyć na firmowe upominki. Tramwaj, o numerze S1, wyruszy o godzinie 14 z przystanku Chorzów Batory Zajezdnia i zakończy tam kursy o godzinie 19.41. Jego trasa będzie biegła przez centrum Katowic i obok Parku Śląskiego. Żeby się nim przejechać nie trzeba biletu, wystarczy być zakochanym. Rozkład jazdy “Zakochanej bany” jest dostępny TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*