Reklama

PLL LOT wznawia loty z Pyrzowic do Warszawy

Fot. Katowice Airport.

Redakcja
W środę 15 lipca Polskie Linie Lotnicze LOT wznowiły loty pomiędzy Pyrzowicami i Warszawą. Trasa została zawieszona w połowie marca z powodu epidemii koronawirusa.

Do końca sierpnia narodowy przewoźnik będzie oferował dwa rejsy dziennie z Katowice Airport do stolicy. Z systemu rezerwacyjnego PLL LOT wynika, że do częstotliwości rejsów sprzed pandemii, czyli czterech rotacji na dobę, powrót nastąpi 1 września 2020 roku.

Od początku lipca LOT oferuje już z Pyrzowic 10 regularnych wakacyjnych tras do Bułgarii (Burgas), Grecji (Kreta, Heraklion, Kos, Zakyntos, Rodos, Saloniki), Hiszpanii (Majorka), Chorwacji (Split) i Albanii (Tirana).

Na rejsach wakacyjnych obowiązują standardowe warunki przewozu bagażu podręcznego. Na pokład można zabrać bagaż o wadze do 8 kg i wymiarach 55x40x23 cm a dodatkowo np. wózek lub akcesoria dla dzieci, parasolkę, torbę na laptopa czy małą torebkę lub saszetkę.

Od 1 lipca wszystkie miejsca w samolotach mogą być zajęte. Wcześniej obowiązywała reguła szachownicy. Pasażerowie muszą zakrywać nos i usta podczas lotu. W samolotach dostępne są środki dezynfekujące do użytku podróżnych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*