Reklama

Płakała do słuchawki, a starszy pan dał się nabrać. Kolejne oszustwo na policjanta

Redakcja
Kolejny w ostatnim czasie przypadek oszustwa metodą na policjanta. Tym razem ofiarą padł 82-letni mężczyzna. Kiedy usłyszał, że jego córka pilnie potrzebuje pieniędzy, pojechał do banku i wypłacił oszczędności. Policja publikuje wizerunek mężczyzny podejrzewanego o wyłudzenie pieniędzy.

26 września 2019 roku do 82-letniego mieszkańca al. Korfantego zadzwoniła płacząca kobieta, która przekazała telefon nieznanemu mężczyźnie. Ten, podając się za policjanta, poinformował, że córka seniora potrąciła na przejściu dla pieszych kobietę i potrzebne są pieniądze na zadośćuczynienie kobiecie. Starszy pan pojechał do banku i wypłacił swoje oszczędności, a gotówkę przekazał oszustowi. Wizerunek podejrzewanego mężczyzny zarejestrował monitoring.

Wszystkie osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszone są o kontakt  z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 29 61, 32 200 25 55, 32 200 25 86 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*