Reklama

Piłkarska Liga Mistrzów w kinie Helios. Rozdajemy bilety

Redakcja
W najlepszej piłkarskiej lidze na świecie zostało już tylko 8 drużyn. We wtorek rozpoczną się ćwierćfinały. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na mecze Liverpool-FC Porto oraz Manchester United- FC Barcelona.

Najlepsze klubowe rozgrywki piłkarskie na świecie wkraczają w decydującą fazę. We wtorek rozpoczynają się ćwierćfinały. Można je obejrzeć na kanapie przed telewizorem, ale można też poczuć się niemal jak na stadionie, zasiadając przed wielkim ekranem na kinowych fotelach. Pierwsze ćwierćfinały Ligi Mistrzów UEFA można obejrzeć w kinie Helios w Galerii Libero. We wtorek odbędą się mecze Liverpool-FC Porto oraz Tottenham-Manchester City, a w środę Manchester United- FC Barcelona oraz Ajax-Juventus. Początek o godz. 21. Dla naszych czytelników mamy po trzy podwójne zaproszenia na wtorek i środę (na pierwszy z wymienionych meczów danego dnia).

O tym jak je zdobyć napiszemy w newsletterze, który wyślemy dzisiaj (poniedziałek) o godz. 18. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zapisać do naszego newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*