Reklama

Pijany mężczyzna włamał się do sklepu na Koszutce [WIDEO]

Redakcja
Policja szuka mężczyzny, który włamał się do sklepu w Katowicach. W dzielnicy Koszutka wszedł siłą do lokalu, żeby ukraść niewiele warte produkty. Był pijany.

Mężczyzna podszedł do drzwi sklepu sieci Żabka i rzucił w nie kostką brukową. Próbował kilkukrotnie wejść do środka przez wybitą szybę. Jak pokazuje nagranie z monitoringu, był tak pijany, że trudno było mu utrzymać równowagę. W pewnym momencie przewrócił się na ziemię, ale ostatecznie włamywaczowi udało się wynieść z Żabki alkohol i papierosy. Do tej sytuacji doszło w sklepie przy ul. Chorzowskiej 11, na granicy centrum miasta i Koszutki. Włamanie z kradzieżą wydarzyło się w okresie pomiędzy świętami a Sylwestrem, 29 grudnia 2019 roku. Policjanci opublikowali nagranie z monitoringu i proszą o pomoc.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 29 61, 32 200 24 89, 32 200 25 55 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*