Reklama

Pijani pobili i okradli kolegę w centrum Katowic

Redakcja
Cztery osoby zostały zatrzymane po rozboju, do którego doszło w centrum Katowic. Obok Uniwersytetu Śląskiego kilkuosobowa grupa piła alkohol. W pewnym momencie jeden z uczestników libacji został zaatakowany przez pozostałych.

Rozbój w centrum Katowic. Do pobicia i kradzieży doszło w miniony weekend. W niedzielę, 1 marca, około godziny 21.00 kilka osób napadło na swojego kolegę. Wszyscy, łącznie z pokrzywdzonym, byli pod wpływem alkoholu. Kilkuosobowa grupa prawdopodobnie spożywała alkohol obok Rawy i Uniwersytetu Śląskiego, na ul. Pańki. W pewnym momencie, podczas libacji, cztery osoby rzuciły się na 29-latka. Wszystko widzieli świadkowie, którzy szybko wezwali policję. Na miejsce przyjechała też karetka, która zabrała 29-letniego mężczyznę do szpitala. Miał ogólne obrażenia ciała.
Chwilę po zdarzeniu policjanci zauważyli na jednym z przystanków cztery osoby odpowiadające rysopisowi. Zatrzymali 26-letnią kobietę i trzech mężczyzn w wieku 31-32 kata. W trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nich rzeczy, które zabrali pobitemu koledze: łańcuszek, telefon i kartę bankomatową. Wszyscy usłyszeli już zarzuty rozboju. Trzy z czterech zatrzymanych osób zostały tymczasowo aresztowane.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*