Reklama

Piękne przedmioty na licytacji dla Domu Aniołów Stróżów

Grzegorz Żądło
Takich ozdób w sklepie raczej się nie kupi, ale można je będzie zdobyć podczas charytatywnej aukcji. W niedzielę w centrum handlowym Supersam każdy będzie mógł wylicytować przedmioty zrobione przez studentów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom, podopiecznym Domu Aniołów Stróżów.

Nie wszystkie przedmioty, które zostaną wystawione na aukcji, to świąteczne ozdoby. Będą wprawdzie świeczniki i zdobione torebki na prezenty, ale też ciekawe zabawki dla dzieci. Jak np. wykonana z drewna skocznia i skoczek.

Do kupienia będę też wykonane ze sklejki małe puzzle. Umożliwiają one nie tylko ich układanie, ale także obrysowanie kształtu na karce przy użyciu kredek.

Kolejna rzecz to mała doniczka, która może także służyć jako świecznik. Na szczęśliwego nabywcę czekają także m.in. taca, serwetnik, filcowa podkładka-układanka, lampy czy ręcznie wykonany notatnik.

Licytacja  w Supersamie rozpocznie się o godz. 15 w niedzielę 13 grudnia. Poprowadzi ją aktor Mirosław Neinert. Przy okazji będzie można posłuchać kolęd w wykonaniu śląskich artystów: Ingi Papkały i Romualda Ardanowskiego.

Dom Aniołów Stróżów, do którego trafią pieniądze zebrane podczas aukcji, od wielu lat pomaga dzieciom będącym w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej. Stowarzyszenie organizuje świetlice terapeutyczne, warsztaty i zajęcia.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*