Reklama

Parkujesz w Katowicach? Zgarnij doładowanie od SkyCash i parkuj za darmo

Redakcja
Od 4 września w Katowicach za postój w strefie płatnego parkowania można płacić za pośrednictwem jednej z aplikacji mobilnych, w tym SkyCash. Aby zachęcić do skorzystania z tej wygodnej metody płatności, wspólnie ze SkyCash, przygotowaliśmy zabawę dla naszych czytelników. Ci najbardziej kreatywni będą mogli zdobyć od 25 do nawet 100 zł doładowania do swojej portmonetki SkyCash.

4 września Katowice dołączyły do grona miast, w których za postój w strefie płatnego parkowania można płacić poprzez aplikację. Operator jednej z nich – SkyCash – chce zachęcić mieszkańców Katowic i metropolii do płatności bezgotówkowych. Dlatego proponuje doładowanie do konta w aplikacji, które będzie można wykorzystać zarówno do opłacenia parkingu, jak i np. przejazdów komunikacją miejską.

Jak wziąć udział w zabawie?

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego nie mogłeś/mogłaś doczekać się możliwości opłacenia parkingu w Katowicach w aplikacji mobilnej? Odpowiedź należy wysłać na adres [email protected]. Czekamy do środy 16 września, do godz. 20. W mailu trzeba podać swoje imię i nazwisko.

Nagrodzimy najciekawsze, naszym zdaniem, odpowiedzi. Osoby, które postanowimy wyróżnić, zostaną poinformowane drogą mailową.

Osoby, których odpowiedzi uznamy za najciekawsze, otrzymają kolejno:

Miejsce 1: Doładowanie Portmonetki SkyCash na 100 zł

Miejsce 2 i 3: Doładowanie Portmonetki SkyCash na 25 zł

Dodatkowo, kolejne 30 osób otrzyma doładowanie Portmonetki SkyCash na 10 zł

Jeśli ktoś skorzysta z usługi mobiParking w Katowicach przynajmniej raz do końca września, będzie mógł otrzymać kolejny zwrot od SkyCash w ramach promocji „Ze SkyCash parkujesz – najwięcej zyskujesz”. Więcej informacji TUTAJ.

Jak pobrać aplikację SkyCash?

Aplikację pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*