Reklama

W Dolinie Trzech Stawów otwierają się Sztauwajery

Ł. K.
Sztauwajery wracają do Doliny Trzech Stawów. Podobnie jak w zeszłym roku, będzie można zjeść, napić się i odpocząć na leżakach. Nie zabraknie też muzycznych wydarzeń.

To dobra wiadomość dla tych, którzy majówkę spędzą w mieście. Festiwalowy klub Tauron Nowa Muzyka otwiera się ponownie w tym samym miejscu. Na sezon letni Sztauwajery wracają do Doliny Trzech Stawów. Kontenery i przestrzeń wokół nich zostaną otwarte 1 maja. Wiadomo już, że jedzenie będzie tu serwował bar Souvlaki. Panowała będzie zatem grecka kuchnia, ale menu zostanie odświeżone i znajdzie się w nim kilka nowości. Jak powiedział nam Adam Godziek, współorganizator festiwalu Tauron Nowa Muzyka, nie zapadła jeszcze decyzja, w jakich dokładnie godzinach mają być otwarte Sztauwajery. Najprawdopodobniej na razie nie będą czynne w nocy z powodu niskiej temperatury po zmierzchu. Wiadomo za to, że Sztauwajery otworzą się 1 maja, w godzinach popołudniowych. Dokładny czas zostanie podany na facebookowym profilu Sztauwajerów. Kontenery są zlokalizowane pomiędzy stawem Ozdobnym, a stawem Kajakowym. Najłatwiej dotrzeć do nich od strony ul. Pułaskiego.

Na razie organizatorzy nie zdradzają, jakie nowości pojawią się w tym sezonie letnim. Wiadomo już na pewno, że po raz pierwszy w Dolinie Trzech Stawów odbędzie się darmowa impreza zamykająca Tauron Nowa Muzyka. Więcej o czwartym dniu festiwalu pisaliśmy TUTAJ.


Tagi:

Komentarze

 1. Michał 2 maja, 2019 at 12:31 pm - Reply

  Hehehe!
  Ale się uśmiałem!
  Ciepiesz wicami z Czeladzi!
  Hehehe!

 2. Mariusz z Czeladzi 30 kwietnia, 2019 at 7:20 pm - Reply

  Obejscane krzoki, larmo i wydeptane konski trowy. Pyski łożarte i smród. Bele kasa idzie i pełno pokojów pokazuje dzieciom jak się bawić. Wstyd Ślonzoki, że na szpacir musicie przeciskać się w larmie muzyki łódzkie żici strony. Nazwa Sztauwajery jest obraźliwo bo miejsce to było od bajtli, moczyglizdów, frel z wózkami i om z psami. Wstydźćcie się w magistracie Panie Prezydencie bo widać tak wom pasuje ornung Hanysa…

Dodaj komentarz

*
*