Reklama

Otwarcie Sztauwajerów za kilka dni

Ł. K.
Sztauwajery wracają na Dolinę Trzech Stawów. Popularna letnia miejscówka otworzy się wraz ze zniesieniem obostrzeń dotyczących lokali gastronomicznych. Będzie jednak inaczej niż w zeszłym roku.

Tłumnie odwiedzana przez katowiczan i nie tylko plenerowa knajpa ponownie się otwiera. Wraz ze zniesieniem ograniczeń dla gastronomii powrócą Sztauwajery. Jak powiedział nam Adam Godziek, właściciel Sztauwajerów i współorganizator Tauron Nowa Muzyka, przygotowania do otwarcia trwały już od około miesiąca. Uruchomienie knajpy było uzależnione od decyzji rządu. Teraz, od 18 maja, lokale gastronomiczne mogą zostać ponownie otwarte. Sztauwajery od zawsze działały w formie baru na otwartym powietrzu, więc w porównaniu do innych miejsc będzie tu łatwiej zachować dystans pomiędzy gośćmi. Teren plenerowej knajpy w Dolinie Trzech Stawów to 1500 m kw. Organizacja i wystrój Sztauwajerów w tym roku uległy zmianie. O tym, co się zmieniło będzie się można przekonać w poniedziałek, 18 maja. Otwarcie jest planowane na godz. 14.00.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0

Tagi:

Komentarze

  1. Ss 14 maja, 2020 at 11:00 pm - Reply

    Tylko syf smrod z tej mrnelowni !!! Niech sobie przeniosa ta meline na mariacka a nie robic syf !!! Dlaczego miasto wydaje pozwolenia na taka meline ! Dlaczego zaden z radnych nie zainteresowal sie tym ze obok jest plac zabaw a tam alkochol leje sie strumieniami widocznie nikogo nie interesuje ustawa o nietrzezwosci w katowicach!!!

Dodaj komentarz

*
*