Reklama

Otwarcie INGVES CLINIC w Katowicach. Chirurgia estetyczna premium

Katowice – miasto, które z roku na rok wygląda coraz piękniej i nowocześniej. Z szarego niegdyś miasta przemysłowego, wyewoluowało w pełen atrakcji ośrodek, który oferuje szereg wysokiej jakości zabiegów chirurgiczno-medycznych. Do grona premium dołączyło również INGVES CLINIC – Chirurgia Plastyczna i Medycyna Estetyczna premium. Nowoczesny kompleks położony jest w Katowicach przy ulicy Kołodzieja 8. Lokalizacja ta być może jest wam znana – mieści się tam również DUDA CLINIC Implantologia i Stomatologia Estetyczna, która wraz z INGVES CLINIC tworzy partnerski zespół obiektów. Cel jest jeden: harmonijne kreowanie pięknego uśmiechu, twarzy i ciała przy zachowaniu najwyższych standardów.

Nowoczesna architektura i ekskluzywne wnętrza

Niegdyś wizytówką Katowic były takie ikony powojennej moderny jak Skarbek, Superjednostka czy Zenit. Dziś zostały one przyćmione przez odrestaurowane lub całkowite nowe obiekty, takie jak Strefa Kultury, NOSPR czy nowy dworzec. INGVES CLINIC doskonale wpisuje się we współczesny, designerski wymiar Katowic. To estetyczny, wkomponowany w cichy zakątek Katowic, pośród rezerwatu “Las Murckowski”  budynek, który mieści w sobie kilka nowocześnie urządzonych gabinetów, sale zabiegowe, pokoje szpitalne i komfortowe poczekalnie wraz z atelier konsultacyjnym i fotograficznym oraz  nowo powstający blok operacyjny.

Światowej klasy usługi w Katowicach

Katowice oferują także pełen przekrój lokali gastronomicznych, coraz więcej atrakcji dla studentów i młodzieży oraz stają się rozrywkowym centrum Śląska. Oferta ta przyciąga z roku na rok coraz więcej turystów, przedsiębiorców oraz klientów. Coraz większy popyt obliguje bezustanny wzrost jakości i zakresu usług, również medycznych. INGVES CLINIC odpowiada na ten trend, oferując najwyższej klasy konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (wypełniacze, zabiegi laserowe, nici liftingujące, mezoterapia, depilacja światłem) oraz wkrótce pełen zakres chirurgii plastycznej (powiększanie piersi, powiększanie ust, korekcja nosa, liposukcja, plastyka brzucha oraz wiele więcej). DUDA CLINIC – stomatologiczna  klinika partnerska, od lat zachęca swoją ofertą pacjentów z każdego zakątka Polski, a nawet świata!

Międzynarodowi specjaliści

Katowice przyciągają jednak nie tylko międzynarodowych pacjentów. Dawniej miasto ciężkiego przemysłu, kopalń i hut – dziś skupia grono światowej klasy ekspertów medycznych bywających tutaj nie tylko podczas licznych kongresów. INGVES CLINIC i DUDA CLINIC to partnerstwo dwóch specjalistów dla ideału piękna: dr n. med. Christoffera Ingvesa – eksperta chirurgi plastycznej i rekonstrukcyjnej i dr. n. med. Mariusza Dudy – lidera i autorytetu w dziedzinie implantologii. Połączenie sił i doświadczenia pozwala pacjentom na skorzystanie z usług estetycznych kompleksowo – w jednym, prestiżowym miejscu.

INGVES CLINIC w Katowicach to z pewnością jeden z bardziej interesujących obiektów na katowickiej mapie usług estetycznych premium. Piękne, przejrzyste wnętrza, zdjęcia wspaniałych metamorfoz oraz znane z telewizji twarze lekarzy budzą zaufanie i jeszcze bardziej zachęcają do wizyty.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Komentarze

  1. KOSZUTKA.EU 18 grudnia, 2019 at 3:42 pm - Reply

    W dzieciństwie stoczyłem tyle bójek z kolegami, że teraz chirurdzy plastyczni już tylko bezsilnie rozkładają ręce.

Dodaj komentarz

*
*