Reklama

Okradli starszą kobietę w Giszowcu. Policja poszukuje tej dwójki

Redakcja
Kradzież w biały dzień w dzielnicy Giszowiec. Staruszka wpuściła do swojego mieszkania dwie osoby. Gdy wyszły, okazało się, że zniknęły pieniądze. Policja poszukuje dwójki podejrzanych.

Kobieta i mężczyzna poszukiwani przez katowickich policjantów. Są podejrzewani o kradzież w mieszkaniu w dzielnicy Giszowiec. Miało do tego dojść w ciągu dnia 22 października. Poszukiwana dójka weszła do jednego z bloków przy ul. Karliczka. Następnie zostali wpuszczeni przez starszą kobietę do mieszkania. Twierdzili, że chcą się napić wody. Po ich wizycie lokatorka zorientowała się, że zniknęła jej gotówka. Zarówno wizerunek podejrzewanych, jak i moment kradzieży został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Policjanci pokazują twarze poszukiwanych kobiety i mężczyzny oraz proszą o pomoc.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące ich rozpoznać lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości podejrzewanych osób proszone są o kontakt z policjantami z V komisariatu pod nr tel. 32 200 37 00, 32 200 37 18 lub pod adresem e-mail: kp5katowice.ka.policja.gov.pl


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*