Reklama

Od dzisiaj promocja na parkowanie w Katowicach z aplikacją mobilną

Łukasz Kądziołka
Za parkowanie w Katowicach można zapłacić przez aplikacje mobilne. Dostawca jednej z nich przygotował dla kierowców promocję. Za skorzystanie z usługi, na koncie użytkownika pojawiają się złotówki do wykorzystania przy kolejnych postojach.

Od kilku dni za parkowanie w Katowicach kierowcy mogą zapłacić za pomocą aplikacji mobilnych: SkyCash, ePARK, mPay, moBilet i Pango. Kontrolerzy MZUiM sprawdzają, czy kierowca opłacił postój poprzez skanowanie rejestracji. Od dzisiaj jedna z aplikacji wprowadziła promocję. „Katowice są ostatnim z największych miast w Polsce, w którym za postój w strefie płatnego parkowania nie można było dotychczas płacić za pomocą aplikacji mobilnej” – czytamy w komunikacie SkyCash. To aplikacja, w której dostępnych jest więcej opcji. Można za jej pomocą kupować bilety komunikacji miejskiej i kolejowe.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi użytkownicy aplikacji. Już po pierwszym użyciu usługi mobiParking na koncie pojawiają się złotówki na kolejne parkowanie. Maksymalnie można dostać 10 zł. Pieniądze są ładowane na Portmonetkę SkyCash. Im więcej transakcji, tym więcej środków do wykorzystania. Użytkownicy po dokonaniu 1-4 transakcji otrzymują 3 zł, po 5-9 transakcji – 6 zł, a po 10 lub większej liczbie transakcji – 10 zł.
Aplikację SkyCash można pobrać na swoje urządzenie mobilne na: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Następnie należy się zarejestrować i dodać pojazd do usługi mobiParking, wpisując jego nazwę i numeru rejestracyjnego. Ostatni krok to zasilenie Portmonetki SkyCash lub dodanie karty płatniczej. Później można już korzystać z usługi. Po zaparkowaniu trzeba otworzyć aplikację, wybrać opcję „mobiParking”, wybrać miasto, zaznaczyć metodę płatności i kliknąć przycisk „Rozpocznij parkowanie”.

Promocja obowiązuje od 8 do 30 września.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*