Reklama

Od dzisiaj Basen Brynów jest nieczynny

Redakcja
30 stycznia został czasowo zamknięty Basen Brynów. Mieszkańcy będą mogli ponownie z niego skorzystać 20 lutego. Przez te trzy tygodnie będzie trwała przerwa technologiczna. Później zamykane czasowo będą kolejne pływalnie.

Na katowickich basenach rozpoczynają się przerwy technologiczne. Oznacza to, że obiekty zostaną zamknięte dla klientów, którzy chcą skorzystać z tzw. strefy mokrej. Strefa sucha, czyli sale gimnastyczne będzie cały czas dostępna. Baseny będą zamykane w różnych terminach. Jako pierwszy ten w Brynowie, potem w Burowcu i na końcu w Zadolu.
W czasie przerw technologicznych zostaną umyte i zdezynfekowane niecki basenowe i zbiorniki wyrównawcze. Usunięte zostaną wady i usterki, jak np. uzupełnienie fug i silikonów. W tym czasie wymienione zostanie też niedziałające oświetlenie.

Pierwszy z użytkowania wyłączony zostanie Basen Brynów, który będzie zamknięty od 30 stycznia do 19 lutego. Basen Burowiec będzie nieczynny od 27 lutego do 19 marca, a Basen Zadole od 20 marca do 16 kwietnia.

W basenach trzeba wymienić około 1000 m sześć. wody (w każdym). Samo jej spuszczanie trwa zawsze kilka dni.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*