Reklama

Nowy rzecznik Urzędu Miasta w Katowicach wybrany

Grzegorz Żądło
Justyna Łukasiewicz-Musiał została nowym rzecznikiem prasowym katowickiego urzędu miasta. Zastąpiła na tym stanowisku Jakuba Jarząbka, który odszedł z pracy po tym jak został sekretarzem urzędu w Mikołowie.

Justyna Łukasiewicz-Musiał bardzo dobrze zna katowicki urząd, bo pracuje w nim od 10 lat. Niemal przez cały ten czas pracowała w sekretariacie poprzedniego prezydenta Piotra Uszoka. Po ostatnich wyborach przeszła do wydziału kultury i zajmowała się kontrolą miejskiego majątku w nowym budynku NOSPR. Teraz dostała propozycję pokierowania biurem prasowym i ją przyjęła. – To dla mnie duże wyzwanie, a ja lubię wyzwania – mówi nowy rzecznik prasowy.

Do tej pory nie miała zbyt dużego doświadczenia w kontaktach z mediami, choć czasem umawiała dziennikarzy na rozmowy z Piotrem Uszokiem. Jak sama mówi, obycia przed kamerą czy mikrofonem będzie się musiała nauczyć.

Justyna Łukasiewicz-Musiał ma 39 lat. Pochodzi z Bełżyc niedaleko Lublina. Mieszka w Katowicach. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych w GWSH w Katowicach i Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach. Skończyła też podyplomowe studia manager kultury oraz język angielski w biznesie.

Nowy rzecznik swoją funkcję pełni od 1 kwietnia.


Tagi:

Komentarze

  1. Olek 3 kwietnia, 2015 at 10:38 am - Reply

    Ładna pani, ale ta grzywka… Błagam o zmianę fryzury i będzie git.

Dodaj komentarz

*
*