Reklama

Nowy klub wypełni pustkę po Inqbatorze

Ł. K.
Nowy klub powstanie w Katowicach. Lokal pod nazwą CEL ma wypełnić pustkę po zamknięciu Inqbatora. Na razie jednak pomysłodawcy są tajemniczy.

Tajemniczy nowy klub w ścisłym centrum Katowic. Inqbator, który mieścił się w podziemiach starego dworca, zniknął z mapy miasta pod koniec lutego, po dwudziestu latach działalności. Miejsce po tym lokalu ma wypełnić nowy. Ma się nazywać CEL i na razie wiadomo o nim niewiele. Na pewno jest powiązany z klubem P23 w Fabryce Porcelany i z ekipami, które skupiało kultowe dla wielu osób INQ.

Twórcy CELu na tym etapie nie chcą jednak zdradzać szczegółów. Wiadomo, że ma prezentować szeroko muzykę elektroniczną. Nie tylko taką, która jest aktualnie trendy. Zapraszani będą nie tylko rozchwytywani artyści. Największe muzyczne wydarzenia nadal będą się odbywały w P23, ale CEL przejmie rolę miejsca z regularnymi klubowymi imprezami. Ma być otwarty w piątki i soboty, będzie obowiązywać selekcja i zakaz robienia zdjęć. Więcej szczegółów pomysłodawcy podadzą wkrótce.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*