Reklama

Nowości w portalu Katowice24.info. Od jutra „Dzień dobry Katowice”

Grzegorz Żądło
Minęło właśnie pół roku od startu portalu Katowice24.info. To dobra okazja to wprowadzenia kilku zmian i nowości. Czytelnicy zauważą je już w poniedziałek.

Od jutra codziennie (od poniedziałku do piątku) o godz. 8 rano będziemy publikować tekst pt. „Dzień dobry Katowice”. Znajdą się w nim zapowiedzi wydarzeń danego dnia, podsumowanie dnia poprzedniego, informacje o tym na jakie teksty mogą w ciągu najbliższych godzin liczyć nasi czytelnicy oraz informacje pogodowe.

Ze statystyk wynika, że duża grupa czytelników zagląda do nas z samego rana. Dlatego chcemy jak najwcześniej dostarczyć im jak najbardziej użyteczne informacje.

W związku z tym, od poniedziałku rozpoczniemy też regularną wysyłkę newslettera. Można się do niego zapisać zostawiając swój adres mailowy w prawym dolnym roku strony głównej.

Kolejną nowością, która pojawi się na stronie również w przyszłym tygodniu, będzie publikacja zapowiedzi weekendowych wydarzeń w Katowicach już w czwartek. Do tej pory naszą „weekendówkę” publikowaliśmy w sobotę rano. Część czytelników sugerowała nam, że lepiej byłoby robić to wcześniej. Spełniamy ich oczekiwania. Przy czym, opublikowany w czwartek przegląd wydarzeń będzie uzupełniany aż do sobotniego poranka. Czasami zdarza się bowiem, że organizatorzy imprez informują o nich media w ostatniej chwili.

To nie wszystkie zmiany w portalu Katowice24.info. Niedługo wprowadzimy nową kategorię, związaną z centrami handlowymi i zakupami, ale na razie wszystkich szczegółów zdradzić nie możemy. Śledźcie nas uważnie.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*