Reklama

Nocne utrudnienia na A4. Autostrada zostanie zamknięta

Redakcja
Utrudnienia na autostradzie A4. W sobotę i niedzielę będą prowadzone prace na bramkach w Balicach. Kierowcy muszą uważać.

Zarządca autostrady A4 zapowiada kolejne prace. – Po zamontowaniu bramownic nad placem poboru opłat w Mysłowicach przystępujemy do realizacji tego samego zadania w Balicach. Również tym razem dopilnujemy, by prace przebiegły sprawnie. Prosimy kierowców o planowanie podroży z uwzględnieniem zapowiadanego wstrzymania ruchu na bramkach w Balicach, a także o szczególną ostrożność przy dojeździe do placu poboru – mówi Rafał Czechowski, rzecznik prasowy SAM S.A.
Oznacza to kolejne nocne utrudnienia dla kierowców w ten weekend. Na bramkach w Balicach zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Ciasno ma być przede wszystkim na jezdni w kierunku Krakowa. Tam wyłączonych z ruchu będzie aż 7 pasów, a dostępne mają być tylko dwa. Na jezdni w przeciwnym kierunku zamknięte będą dwa pasy. Te ograniczenia wprowadzone zostaną w sobotę, 14 listopada, od godz. 14.00. Natomiast już po północy zaplanowano całkowite wstrzymanie ruchu w kierunku Krakowa. Ma to nastąpić 15 listopada, dokładnie o godz. 2.40. Cała jezdnia autostrady zostanie zamknięta na maksymalnie 30 minut. Po montażu bramownicy ponownie dostępne będą tylko dwa pasy.

Przywrócenie stałej organizacji ruchu zaplanowano w niedzielę, 15 listopada, między godziną 4.00 a 5.00.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*