Reklama

Nastolatki uciekły z domu dziecka w piżamach. Są poszukiwane przez policję

Redakcja
Zaginięcie w Katowicach. Dwie nastolatki uciekły z Domu Dziecka. Policja opublikowała ich zdjęcia oraz rysopisy i prosi o pomoc w ich odnalezieniu.

Policjanci z Katowic prowadzą sprawę zaginięcia nastolatek. Wytypowane zostały lokalizacje, w których mogą przebywać i po miesiącu poszukiwań mundurowi postanowili opublikować komunikat w sprawie zaginięcia 16-letniej Wiktorii i 17-letniej Oliwii. Nastolatki to podopieczne domu dziecka. Po raz ostatni były widziane 9 czerwca, kiedy uciekły z placówki. Od tego czasu nie nawiązały kontaktu z placówką ani z rodzinami. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mogą przebywać na terenie Mysłowic, Konina lub wyjechały do pracy zarobkowej w jednej z nadmorskich miejscowości. Policjanci podają rysopis i proszą o pomoc w odnalezieniu dziewczyn.

Wiktoria Długosz ma 165 cm wzrostu, ciemne włosy i wygląda na 16 lat. W momencie opuszczenia domu dziecka miała na sobie jednoczęściową piżamę koloru różowego (tzw. kombinezon typu jednorożec). Nastolatka utyka na jedna nogę z powodu problemów ze stawem biodrowym.

Oliwia Kulik ma 170 cm wzrostu i długie czarne włosy, wygląda na 17 lat. W momencie opuszczenia domu dziecka miała na sobie piżamę koloru czarnego w białe kropki. Znakiem szczególnym jest kolczyk w nosie.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach – tel. 47 851 25 55, 47 851 37 40 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*