Reklama

Narodowcy będą bronili węgla. Na Rynku odbędzie się „Anty COP 24”

Redakcja
Manifestacja „ANTY COP 24” ma bronić polskiego przemysłu energetycznego. Narodowcy przyjdą na Rynek, żeby protestować przeciwko presji, jaką środowisko międzynarodowe wywiera na Polsce.

Narodowcy wyjdą na ulice, bo chcą bronić węgla. Na Rynku odbędzie się manifestacja pod nazwą „Ślązacy w obronie przemysłu energetycznego – ANTY COP 24”. – Chcemy wyrazić swój sprzeciw wobec narzucanych nam ekologicznych „limitów” – mówi Jacek Lanuszny, sekretarz Ruchu Narodowego na Śląsku. Jak tłumaczy, Polska to zbyt biedny kraj, żeby realizować wytyczne narzucane przez wysoko rozwinięte kraje Unii Europejskiej. Ponadto Polska emituje mniej dwutlenku węgla od wielu państw. Podczas zgromadzenia na jednym z transparentów będzie wykres prezentujący emisję w poszczególnych krajach. Zdaniem naodowców polityka klimatyczna zrujnuje gospodarkę i podniesie ceny energii, które już od pzyszłego roku znacznie wzrosną. „Celem tego wszystkiego jest zniszczenie polskiego przemysłu energetycznego oraz oddanie w zapomnienie naszego czarnego złota” – czytamy w zapowiedzi manifestacji. Ruch Narodowy i Młodzież Wszechpolska spotkają się na katowickim Rynku we wtorek, 11 grudnia, o godz. 17. Nie wiadomo ile osób weźmie udział w zgromadzeniu.


Tagi:

Komentarze

 1. Andrzej 12 grudnia, 2018 at 9:06 pm - Reply

  To, że ktoś jest narodowcem nie znaczy od razu, że nie rozumie wielu spraw, brzydzi się słowem pisanym, wspiera wielki kapitał i jest przeciwko ochronie planecie.

  To znaczy tylko tyle, że jest pożytecznym idiotą kapitalizmu.

 2. Saa 11 grudnia, 2018 at 6:30 pm - Reply

  Słusznie. Ludziom się wydaje, że o klimat chodzi, a chodzi o zniszczenie polskiego przemysłu. Jak skończy się szopka, zamkną kopalnie, przyjdzie Niemiec, kupi kopalnie za grosze i znów zacznie się opłacac, ale już nie pod polska banderą. W Latach 70 zima stulecia za zimą, i nikt nie mówił o ocieplaniu klimatu, a kopalnia stała na kopalni, huta na hucie. Dzisiaj, w Polsce im mniej przemysłu, tym dziwnym trafem coraz większa ilość CO2

 3. Piotr 11 grudnia, 2018 at 12:52 pm - Reply

  Panowie chyba nie wiedzą ile dopłacamy z podatków na węgiel, za ile sprowadzamy z Rosji i ile dorzucamy do leczenia Polaków na chory serca i płuc.

  A moglibyśmy być niezależni energetycznie budując OZE w oparciu o polskie firmy…

 4. Marek 11 grudnia, 2018 at 11:28 am - Reply

  Narodowi idioci beda bronic wegla zeby mogli zdychac w tym syfie

 5. Loska 11 grudnia, 2018 at 9:36 am - Reply

  ….gdy rozum śpi! co się tym kretynom w głowach rodzi… szkoda słów. Młodzież Wszechgłupia!

 6. Omgat 10 grudnia, 2018 at 9:00 pm - Reply

  I slusznie! Powinni tez sprzeciwic się leczeniu raka. To jest polski rak, wyhodowany na polskim benzopirenie i nikt z zewnątrz nie powinien ingerowac w to nasze narodowe dobro!

Dodaj komentarz

*
*