Reklama

Napad na bank w Katowicach. Jest nagranie z monitoringu [WIDEO]

Ł. K.
Sprawca grozi bronią, pakuje pieniądze do torby i ucieka. Kamery monitoringu zarejestrowały wczorajszy napad na bank w centrum Katowic. Chociaż sprawca jest zamaskowany, policja liczy na pomoc w jego ustaleniu.

PRZECZYTAJ TEŻ: Napad na bank w centrum Katowic. Sprawca uciekł

O napadzie na bank w centrum Katowic pisaliśmy jako pierwsi. Doszło do niego wczoraj około godziny 16.45, czyli tuż przed zamknięciem placówki. Zamaskowany mężczyzna poczekał na moment, gdy w banku nie było klientów. Wszedł do środka i zaczął grozić bronią pracownikom banku BGH BNP Paribas, który znajduje się w Nowym Katowickim Centrum Biznesu. Kiedy dostał pieniądze, włożył je do torby zawieszonej na ramieniu i wyszedł. Wychodząc gubił banknoty. Na miejsce przyjechała  policja. Śledczy długo zabezpieczali odciski palców i spisywali zeznania świadków. Wszystko zarejestrowały kamery. Policja udostępniła dzisiaj nagrania z monitoringu banku przy ul. Chorzowskiej 6. Złodziej miał przez cały czas zasłoniętą twarz. Mimo to policja liczy na pomoc w ustaleniu sprawcy.

Wszystkie osoby, które mogą mieć jakieś informacje na temat napadu lub złodzieja są proszone o kontakt pod numerami telefonów: 32/200-20-00 lub 32/200-200-2051 (od 8 do 15) lub całodobowo pod numerem 32/200-25-55. Informacje można też przesyłać na adresy e-mail: [email protected] lub [email protected].


Tagi:

Komentarze

  1. kamil 25 listopada, 2017 at 4:27 pm - Reply

    black friday w koncu

Dodaj komentarz

*
*