Reklama

Największa w Polsce giełda kryptowalut zmienia nazwę

Największa w naszym kraju giełda kryptowalut BitBay, zmieniła nazwę. Teraz to Zonda. Zmiany obejmą między innymi logo i stronę internetową. Pojawi się także sporo nowości.

Nowa nazwa największej w Polsce giełdy walut cyfrowych

BitBay to giełda kryptowalut, która działa już od wielu lat. W tym roku zmieniła swoją nazwę na Zonda. Zmiana ta wiąże się z szeregiem działań, które mają za zadanie pozyskanie nowych klientów, ułatwienie użytkowania platformy dla już obecnych oraz wprowadzenie kilku nowości. Giełdzie zależy też na tym, aby rozszerzyć portfolio produktów. Zonda będzie mieć teraz nowe logo i stronę internetową, a już niedługo zaoferuje swoim klientom zupełnie nowe usługi. Jedną z takich usług będzie Zonda Card, czyli karta kredytowa, wspomina się też o chęci wprowadzenia lokat w kryptowalutach. Giełdy kryptowalut takie jak Zonda to szereg możliwości dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z handlem walutą cyfrową. Cały rebranding marki i wprowadzane zmiany mają przyczynić się do pozyskania nowych użytkowników. Każdy użytkownik, który już posiada konto na platformie, nie musi go zakładać od nowa. Loginy i hasła pozostają niezmienne.

Nie tylko giełda, ale też akademia

Nowością, która ma pojawić się w ramach giełdy Zonda, będzie Akademia Zonda. Jest to opcja doskonała dla każdego, kto chce wejść na rynek kryptowalut i inwestować nimi świadomie. Kryptowaluty to od wielu lat rynek, który rozwija się bardzo dynamicznie, to szereg nowości i nowinek. Warto więc wiedzieć więcej zwłaszcza, jeżeli chcemy inwestować swoje środki w sposób racjonalny i przemyślany. Po to właśnie powstanie Akademia Zonda. Przybliży ona działanie największej w Polsce giełdy kryptowalut, ale nie tylko. Akademia będzie też miejscem doskonałym dla już obecnych na rynku użytkowników. Będzie to bowiem wspaniałe miejsce do wymiany wiedzy i doświadczeń oraz nauczenia się wielu nowych rzeczy o rynku walut cyfrowych. Akademia Zonda będzie doskonałym uzupełnieniem dla całej giełdy kryptowalut.

Giełda kryptowalut – dlaczego warto?

Giełdy kryptowalut to miejsce idealne dla każdego, kto zna się na inwestowaniu i chce rozpocząć swoją przygodę z walutą cyfrową. Mamy dzisiaj już kilka rodzajów takiej waluty, dlatego zdecydowanie warto zgłębić ten temat. Aby rozpocząć swoją przygodę z walutą cyfrową należy najpierw założyć konto na platformie giełdy kryptowalut. Kiedy zostanie ono zweryfikowane, można dokonać pierwszej wpłaty. Posiadając środki na koncie mamy możliwość rozpoczęcia handlu. Ceny kryptowalut na giełdach kształtowane są przez wszystkie dokonane tam transakcje kupna i sprzedaży. Aby inwestować korzystnie, warto zawsze na bieżąco śledzić trendy i informacje o wybranych przez nas kryptowalutach. Wybierając giełdę, na jakiej będziemy inwestować, warto sprawdzić opinie o niej. Świetnym źródłem jest tutaj internet, gdzie znaleźć możemy szereg opinii od innych użytkowników. Zonda to z pewnością świetny wybór, korzystają z niej od lat setki osób.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*