Reklama

Najnowsze propozycje dla pań od Lavard Woman

Producent eleganckiej mody damskiej Lavard zaprezentował swoje projekty na bieżący sezon. Kolekcja osadzona została na bazie klasycznej oraz bardzo eleganckiej mody damskiej, ale także umieszczono w niej modele bardzo mocno związane z najnowszymi trendami.

Zbliżające się do końca lato i coraz chłodniejsza aura to czas prezentacji najnowszych kolekcji modowych. W tym roku czas ten następuje po długim okresie zamknięcia mody i niepewności związanej z jej przyszłością. Producent eleganckiej mody damskiej Lavard zaprezentował swoje projekty na bieżący sezon. Kolekcja osadzona została na bazie klasycznej oraz bardzo eleganckiej mody damskiej, ale także umieszczono w niej modele wyraźnie związane z najnowszymi trendami.

Kolekcja damska Lavard na sezon jesień-zima 2021/2022 to najnowsze trendy oparte na silnych fundamentach zbudowanych przez markę. Na pierwszym miejscu tradycyjnie stawiana jest wysoka jakość tkanin oraz dbałość o wykończenia. Marka niezwykle dba o to, aby dostarczane tkaniny pochodziły z uznanych i zaufanych włoskich tkalni. Swoim klientom oferuje płaszcze oraz dzianiny powstałe z miękkich, naturalnych wełen, które znakomicie sprawdzają się jesienią. W ofercie nie mogło też zabraknąć takich nowości jak tkaniny ekologiczne, które w imponującej części powstają z surowców poddawanych recyklingowi. Marka w najnowszej kolekcji stara się w niezwykle umiejętny sposób łączyć współczesne oczekiwania klientów z tradycyjnym kunsztem krawieckim, z którego jest doskonale znana swojemu gronu klientek.

Bukiet kolorów kolekcji damskiej to odświeżone spojrzenie na tradycyjne barwy wczesnej jesieni. W tym sezonie królują przede wszystkim szlachetne odcienie tajemniczej oraz dzikiej natury górskiej. Filarem kolekcji damskiej jest głęboki odcień butelkowej zieleni, a także nietypowy odcień duochromowego fioletu przechodzącego w szlachetny granat. Te kolory doskonale oddają klimat górskich wędrówek lekko zacienionymi, leśnymi szlakami. To wyraźne nawiązanie do korzeni marki zlokalizowanej u podnóża Tatr. Granat w tym sezonie przyjmuje bardzo nieoczywisty odcień – intensywnie wymieszany z głęboką czernią. Bazą kolekcji są również odcienie bardzo przyjazne i ciepłe, takie jak cieliste beże, ciepłe brązy, czy korzenne czerwienie. Dla kontrastu w kolekcji znalazł się flagowy w tym sezonie kobalt, który definiuje odrodzenie mody oraz stoi w opozycji do jesiennej melancholii. Wspomniane kolory umieszczono w kolekcji jako akcenty, a także w formie „total look”.

W kolekcji marki pojawiły się bardzo mocno osadzone w bieżących trendach kostiumy damskie z marynarką oraz spódnicą. Są to klasyczne propozycje, które pełnią bardzo ważną rolę w ubiorze formalnym kobiet, choć teraz zyskują nowy wizerunek. Moda w odpowiedzi na zmieniającą się rzeczywistość także ulega pewnej liberalizacji i jest dostosowywana do potrzeb nowoczesnej kobiety. W kolekcji bardzo ważne miejsce zajmują sukienki damskie, te w kwiatowe desenie, ale także te o stonowanym, biznesowym charakterze. W okryciach wierzchnich królują sprawdzone modele płaszczy oraz bardzo nowoczesne fasony pudełkowe. Flagowe płaszcze damskie od Lavard to klasyczne dyplomatki jednorzędowe oraz dwurzędowe, które uzupełniane są krojami szlafrokowymi, pudełkowymi oraz o linii „A”. Ubrania od Lavard na sezon jesień-zima 2021/2022 charakteryzują się wieloma detalami, które w subtelny sposób nawiązują do bieżących trendów, takich jak ostre pionowe cięcia. Zwieńczeniem tej wyjątkowej kolekcji są propozycje projektantów na większe wyjścia, za którymi tak bardzo tęsknimy. Pełne elegancji i kobiecego blasku sukienki damskie to ukłon w stronę kobiet, które podczas najważniejszych okazji oraz uroczystości nie idą na kompromisy.

Wszystkie kobiety, które pragną odmienić swoją jesienną garderobę zapraszamy do obejrzenia najnowszych projektów w kolekcji Lavard. Ocieplone barwy jesieni oraz szlachetne kolory natury pozwalają na nieoczywiste połączenia stylizacyjne oraz uzupełnienie swojej garderoby w ponadczasowe i eleganckie ubrania będące odpowiedzią na najnowsze trendy. Kolekcja damska jest już dostępna w salonach stacjonarnych Lavard, a także w sklepie internetowym –  https://www.lavard.pl/produkty/moda-damska/spodnie-damskie,2,2132.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*