Reklama

[NA ŻYWO] Koronawirus w Polsce. Liczba zakażonych przekroczyła 400

Redakcja
Zapraszamy na kolejny dzień relacjo na żywo z wydarzeń związanych z epidemią koronawirusa. Piszemy o tym co dzieje się w Katowicach, w woj. śląskim i całej Polsce.

21:00

Rząd podjął nowe decyzje w sprawie walki z epidemią. Przedszkola, szkoły i uczelnie wyższe zostaną zamknięte przynajmniej do świąt Wielkanocnych. Więcej TUTAJ.

17:30

Prezydent Katowic podjął decyzję o zamknięciu parkingów w Dolinie Trzech Stawów i przy Parku Kościuszki. Chodzi o to, żeby zniechęcić mieszkańców do gromadzenia się w tych miejscach rekreacji. Więcej TUTAJ.

17:00

Nowy komunikat Ministerstwa Zdrowia. Według najnowszych danych w Polsce przybyło 33 przypadków zakażenia koronawirusem. Jednocześnie MZ zdementowało swoją wcześniejszą informację, że 27-letnia kobieta, która zmarła w Łańcucie, to 6. ofiara koronawirusa. Kobieta była zarażona koronawirusem, ale bezpośrednia przyczyna śmierci była inna.

13:50

Dominikanie z Katowic poinformowali na Facebooku, że zostali objęci kwarantanną. W związku z tym msze w kościele przy ul. Sokolskiej będą odprawiane wyłącznie w wewnętrznej kaplicy bez udziału wiernych.

Kościół będzie za to otwarty.

12:10

Adam Jarubas, polityk PSL i były kandydat na prezydenta RP poinformował, że jest zarażony koronawirusem.

11:50

Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz poinformował o pierwszym przypadku zakażenia koronawirusem w Mysłowicach.

11:40

Krajowa Administracja Skarbowa przekazuje szpitalom alkohol pochodzący z przestępstwa. Spirytus był przeznaczony do zniszczenia. Więcej TUTAJ.

11:35

Ślaski Urząd Wojewódzki poinformował, że w izolacji domowej przebywa kilkuletnie dziecko, które zaraziło się poprzez kontakt z osobą ze swojego otoczenia. Dziecko jest w dobrym stanie.

11:30

Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że zmarła 6. osoba zarażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która w stanie ciężkim przebywała w szpitalu w Łańcucie.

Jednocześnie MZ poinformowało o 11 nowych przypadkach w całej Polsce.

10:30

DH Supersam dezynfekuje ręce klientom wchodzącym do sklepu. Więcej TUTAJ.

10:00

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 12 nowych przypadkach zakażeniem koronawirusem w Polsce. Jedna osoba pochodzi z woj. śląskiego.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*