Reklama

Na Muchowcu mogą powstać drugie „Sztauwajery”

Grzegorz Żądło
Właściciel „Sztauwajerów”, czyli baru w Dolinie Trzech Stawów, chce otworzyć podobne miejsce na Muchowcu. Z naszych informacji wynika, że nie będzie jedynym oferentem w konkursie, który ogłosił Zakład Zieleni Miejskiej.

Chodzi o działkę przylegającą do stadniny koni przy końcu ul. Francuskiej, przy drodze w kierunku lasu. To teren o powierzchni 2 350 m kw. Znajduje się na nim parterowy budynek o powierzchni 90 m kw.. To stary opuszczony magazyn, wykorzystywany kiedyś przez ZZM.

Teraz zakład chce wydzierżawić całość. Jedynym kryterium oceny złożonych ofert będzie cena. Ta minimalna wynosi 2850 zł netto miesięcznie. Oferty można składać do 29 maja do godz. 10 w siedzibie ZZM przy ul. Kościuszki 138.

Z naszych informacji wynika, że wydzierżawieniem terenu przy stadninie są zainteresowane co najmniej dwa podmioty. Jeden to właściciel „Sztauwajerów”, czyli sezonowego baru w Dolinie Trzech Stawów. Chciałby na Muchowcu urządzić podobne miejsce. Drugi potencjalny oferent chciałby w opuszczonym budynku stworzyć bazę dla swojej firmy sprzątającej. I jedna i druga działalność (gastronomia i magazyn) są dopuszczone w warunkach konkursu. Jego zwycięzca będzie mógł zawrzeć umowę dzierżawy na maksymalnie 36 miesięcy, z opcją przedłużenia. Przez dwa lata czynsz będzie stały.


Tagi:

Komentarze

  1. Luk 26 maja, 2020 at 1:59 pm - Reply

    Nastepna melina z ktorej bedzie czuc mocz syf i brud widac ze w tym miescie liczy sie tylko kasa!!! Dla tego ludzie uciekaja z tego syfiastego miasta patologi !!

  2. mbbm 26 maja, 2020 at 11:43 am - Reply

    Tam to w ogóle można otworzyć knajpkę „Stolarnia”. Hipstery się zlecą jak muchy do miodu.

Dodaj komentarz

*
*