Reklama

Na DTŚ-ce rozsypała się kukurydza. Droga została zamknięta

Redakcja
Kukurydza wysypała się na Drogowej Trasie Średnicowej. Z tego powodu od rana występują duże utrudnienia na drodze w kierunku Gliwic. Trwa sprzątanie.

Od rana kierowcy wymieniają się informacjami dotyczącymi utrudnień na Drogowej Trasie Średnicowej na granicy Zabrza i Gliwic. Niektórzy już nad ranem widzieli coś rozsypanego na jezdni w kierunku Gliwic. Jak pisze jeden z kierowców, było to coś żółtego i bardzo śliskiego. Teraz DTŚ-ka została zamknięta. Policja kieruje do zjazdu na Sośnicę, a niektórzy zjeżdżają już wcześniej, na rondo Sybiraków w Zabrzu.

Powodem jest rozsypana kukurydza. Najprawdopodobniej towar przewożony przez samochód ciężarowy był źle zabezpieczony. Nie doszło do żadnej kolizji, ale spora ilość kukurydzy znalazła się na drodze. Niewykluczone, że kierowca ciężarówki nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Od około godziny 7.30 trwa sprzątanie, więc droga musi pozostać zablokowana. Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.
Utrudnienia mogą występować również dla kierowców jadących w przeciwnym kierunku, w stronę Katowic. Na DTŚ w rejonie ronda Sybiraków doszło do kolizji 4 pojazdów. Jeden z pasów może być zablokowany.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*