Reklama

Muzyczny powrót po latach. Kayah i Bregović wystąpią w Spodku

Kayah i Bregović w Tauron Arena Kraków. Fot. Monika Stolarska.

W tym roku mijają już 22 lata od wydania płyty Kayah i Bregović, która pod koniec lat 90. zdobyła ogromną popularność na polskim rynku muzycznym. Z tej okazji artyści wyruszą w trasę i w dniach 27, 28 oraz 29 października odwiedzą kolejno: Katowice, Gdańsk i Warszawę.

Na wspomnianym albumie znajdują się takie hity, jak „Prawy do lewego”, „Śpij kochany, śpij”, „Byłam Różą” czy „Nie ma, nie ma ciebie”.

Wydany w 1999 roku krążek został sprzedany w ponad milionowym nakładzie, uzyskując status diamentowej płyty. Zdobył też wiele nagród muzycznych, m.in. 3 Fryderyki i 4 Super Jedynki.

Tego, co przeżywamy na wspólnych koncertach z Goranem Bregoviciem i naszymi kochanymi Góralami, nie da się właściwie z niczym porównać. Publiczność jest tak fantastyczna i zaangażowana – dostajemy od nich całą masę pozytywnej energii. Niesamowicie jest obserwować ile radości oraz wzruszeń przeżywają. Tym bardziej cieszę się, że organizatorzy naszych poprzednich koncertów ponownie zaprosili nas do przeżycia wspólnej przygody. Już nie mogę się doczekać! – mówi Kayah.

Harmonogram koncertów:

27.10.2021 – Spodek, Katowice

28.10.2021 – Ergo Arena, Gdańsk/Sopot

29.10.2021 – COS Torwar, Warszawa

Bilety na koncert w Spodku kosztują 149 (trybuny) i 169 zł  (płyta) i są dostępne na www.followthestep.com, w bileteriach: EventimPolska i Going.

Koncert w Katowicach rozpocznie się o godz. 19:30, ale bramy zostaną otwarte już o godz. 18.

Regulamin imprezy: www.followthestep.com/regulamin.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*