Reklama

Młode talenty poszukiwane. Muzycy mogą zgłaszać się do konkursu

Zespół NOTTOEASY, Źródło: www.facebook.com/DzielnicaBrzmiDobrze.

Redakcja
Poszukiwania muzycznych talentów w Katowicach. Trwa nabór do kolejnej edycji konkursu dla młodych artystów. Ci, którzy przejdą pozytywnie casting, zapewnią sobie sesje nagraniowe i zaprezentują się szerszej publiczności.

Zdolni ludzie poszukiwani. Ruszyła kolejna, piąta edycja katowickiego „talent show”. Dzielnica Brzmi Dobrze to inicjatywa, w której młode i początkujące zespoły muzyczne z Katowic mogą starać się o patronat Miasta Ogrodów. To daje im szereg możliwości. Laureaci mają nieograniczony dostęp do salki prób i studia nagrań, mogą wziąć udział w warsztatach (m.in. miksu i masteringu, wokalnych, budowania wizerunku i innych). Jednak najważniejsze, że mają okazję zagrać dla szerszej publiczności. Zespoły, które zwyciężały w poprzednich edycjach, występowały na przykład podczas urodzin Katowic, festiwali JazzArt i Ars Independent oraz brały udział w wyjątkowych kooperacjach. Nie tylko w kraju, ale również za granicą. Wyłonieni w finale konkursu zwycięzcy zostaną objęci dwuletnim patronatem Katowic.

Nadal można zgłaszać się do Dzielnica Brzmi Dobrze. Wystarczy przedstawić krótki film prezentujący zespół i jego oryginalną twórczość. Nagranie wraz z opisem, zawierającym podstawowe informacje: nazwę, wykonywaną muzykę, skład oraz dzielnicę, z której wywodzi się zespół. Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem: [email protected] do 22 kwietnia, do godz. 23.59. Wybrani w I etapie na podstawie zgłoszeń wykonawcy zostaną zaproszeni na przesłuchania, które odbędą się miesiąc później – 22 maja 2022. Podczas przesłuchań w sali koncertowej Miasta Ogrodów profesjonalne jury wybierze maksymalnie 4 zwycięskie zespoły. Wszystkie szczegóły można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*