Reklama

Mistrzostwa Świata w siatkówce w Katowicach. Dzisiaj rusza strefa kibica

Redakcja
Strefa kibica w Katowicach. Przez cały weekend będzie można kibicować wspólnie nie tylko w Spodku. Wszystkie mecze fazy finałowej będzie można zobaczyć na dużym telebimie.

Dzisiaj rusza faza finałowa Mistrzostw Świata w siatkówce mężczyzn. Szykują się duże emocje, bo w pierwszym półfinale Polska zmierzy się z Brazylią. Druga półfinałowa para to Słowenia i Włochy. Po tych spotkaniach okaże się, kto będzie miał szanse na zdobycie mistrzowskiego tytułu. Od dzisiaj zmagania siatkarzy można oglądać nie tylko na żywo, w Spodku lub w telewizji. Półfinały, finał i mecz o 3. miejsce będą pokazywane w strefie kibica, która od kilku dni powstawała w pobliżu hali. Tym razem strefa nie mogła zostać zbudowana na placu przed Spodkiem z powodu ekspozycji prezentowanej podczas zakończonych już targów górniczo-hutniczo-energetycznych.

Strefa kibica obok Pomnika Powstańców Śląskich ma pomieścić 3 tys. osób. Została wyposażona w telebim o wymiarach 6 na 12 metrów. Strefa zostanie otwarta o godz. 15.00. Początek pierwszego półfinału (Polska-Brazylia) o godz. 18.00, a drugiego (Słowenia-Włochy) o godz. 21.00. Jutro decydujące i ostanie spotkania Mistrzostw Świata rozegrane zostaną w tych samych godzinach – mecz o 3. miejsce o godz. 18.00, a finał o godz. 21.00.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*