Reklama

Miasto pozbywa się zniszczonych kamienic

Szymon Kosek
Kamienice przy Warszawskiej 62, 62a, 64 i 64a wystawione na sprzedaż. Urząd miasta już ich nie chce, bo są w złym stanie.

Sprzedawane są 3 kamienice oraz garaże, cena wywoławcza to 700 tys. złotych. Przetarg na nie odbędzie się 2 marca 2017 o godz. 9 w urzędzie miasta. Chętni musza wpłacić wadium w wysokości 140 tys. złotych.

Budynki wymagają remontów. Dodatkowo jedna z kamienic jest wpisana do gminnej ewidencji zabytków. Poza tym w cenie nie uwzględnia się paneli ochronnych, zabezpieczających budynki przed pogarszaniem się stanu technicznego. W środku jest instalacja wodno-kanalizacyjną oraz elektryczna.

Więcej informacji na temat budynków można uzyskać w Komunalnym Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej – Oddział Eksploatacji Budynków nr 3 przy ul. Słowackiego w Katowicach lub pod nr tel. 32 350 44 41. Nieruchomości można oglądać do 24 lutego w godzinach pracy oddziału. Informacje o przetargu dostępne są w wydziale Gospodarki mieniem Urzędu Miasta Katowice przy ul. Młyńskiej 2 w pokoju 201 lub pod nr tel. 32 259 33 17.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie katowice.eu.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*