Reklama

Mecze Euro na dużym ekranie. Rozdajemy bilety

Redakcja
Szczęśliwcy będą na stadionie. Reszcie zostaje telewizor, knajpa albo kino. Mecz Polski z Portugalią na Euro 2016 można zobaczyć na bardzo dużym ekranie. Zupełnie za darmo. Mamy do rozdania podwójną wejściówkę do katowickiego Multikina.

To historyczny mecz dla polskiej piłki nożnej, ale inne spotkania ćwierćfinałowe też zapowiadają się ciekawie. Rozgrywki Euro 2016 wchodzą w decydującą fazę. Multikino we współpracy z Coca-Colą zaprasza na mecze do specjalnie przygotowanej strefy kibica. Wstęp do niej kosztuje 29,90 zł, a w cenie jest oglądanie meczu, napój 0,7 l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz wyjątkowy gadżet piłkarski. Dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć mecze w sali kinowej mamy do rozdania podwójny bilet na transmisję wybranego meczu Euro 2016 w Multikinie w Galerii Katowickiej.

Aby mieć szansę na zdobycie biletu należy napisać kto waszym zdaniem jest lepszym napastnikiem: Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski?  Swoją odpowiedź trzeba oczywiście uzasadnić. Wybierzemy tę, naszym zdaniem, najciekawszą.

Odpowiedzi, podpisane imieniem i nazwiskiem, przesyłajcie na adres [email protected].
Czekamy do godz. 18. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*