Reklama

Meble metalowe w gospodarstwie domowym

Meble metalowe często znajdują zastosowanie w gospodarstwie domowym. Stanowią ciekawą alternatywę dla popularnych modeli drewnianych. Meble wykonane ze stalowej, solidnej blachy są bardzo wytrzymałe, dlatego ich zakup to inwestycja na wiele lat. Metalowe meble nadają pomieszczeniom nowoczesny wygląd, stanowią ciekawe uzupełnienie aranżacji wnętrza. Są niedrogie, stylowe, eleganckie.

Metalowe regały

Jeżeli w mieszkaniu posiadamy gabinet do pracy, można go wyposażyć w praktyczne meble metalowe, np. regały i szafy, które pomieszczą duże ilości dokumentów i ułatwią utrzymanie wśród nich porządku.

Zarówno w łazience, jak i w kuchni warto wykorzystać regały metalowe kupione w sklepie regaly.biz. Te meble są odporne na wilgoć i na wysokie temperatury, są proszkowane, nie ma więc ryzyka, że może pojawić się na nich rdza. Regały metalowe to idealne meble do sypialni, można przechowywać na nich książki, czasopisma, zdjęcia, różne bibeloty.

Metalowe regały na biblioteczkę o różnorodnych wymiarach i kształtach to oryginalne i stylowe miejsce do przechowywania książek. Regały metalowe to idealne meble do pokoju dziecięcego i do pokoju nastolatka. Są łatwe w utrzymaniu czystości, pomieszczą duże ilości zabawek, płyt CD i DVD, książek, pamiątek i innych przedmiotów.

Apteczki

Do popularnych mebli metalowych należą apteczki, które mogą pomieścić sporą ilość lekarstw i akcesoriów medycznych. Metalowe apteczki wyposażone są w półeczki, które ułatwiają segregację leków i utrzymanie porządku wewnątrz apteczki. Apteczki wyposażone są w zamek zamykany na klucz, dzięki czemu zawartość apteczki jest niedostępna dla dzieci. Taką metalową szafkę z lekami można powiesić w łazience lub w sypialni. Wtedy lekarstwa będą znajdowały się w zasięgu ręki.

Sejfy

Jeżeli w mieszkaniu przechowujemy wartościowe przedmioty, warto postarać się o metalowy sejf lub szafę pancerną. Będziemy mieć pewność, że kosztowności będą bezpieczne i nie dostaną się w niepowołane ręce. Metalowe sejfy i szafy pancerne ochronią też zawartość mebli przed ewentualnym pożarem.

Wieszaki i półki na buty

W ofercie mebli metalowych znajdujemy też wieszaki i półki na buty. Meble te wykazują się oryginalnym designem i wysoką wytrzymałością. Półka na buty i wieszak to niezbędne elementy wyposażenia przedpokoju lub garderoby. Takie meble wykonane z metalu przyciągną uwagę gości, którzy nas odwiedzą.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*