Reklama

Meble biurowe przyjazne pracownikom – ekspert z salonu w Katowicach podpowiada

Biuro to dla wielu osób miejsce, gdzie spędzają większą część swojego dnia. Niektórzy przebywają w nim znacznie dłużej niż w domu. Z tego względu warto zadbać, by przestrzeń biurowa była dla nich jak najbardziej komfortowa. Wybór dobrej jakości mebli biurowych ma realny wpływ na zdrowie, samopoczucie, a także efektywność naszej pracy. Jak wybrać meble do biura, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających pracowników?

Kompleksowe spojrzenie na biuro z marką Bejot

Firma Bejot jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów mebli biurowych na świecie. Jej oferta jest bardzo bogata. Pozwala na zaaranżowanie przestrzeni biurowej, która będzie sprzyjała naszemu zdrowiu i efektywności pracy.

Biuro (zwłaszcza duże) musi być pomieszczeniem dobrze wyciszonym. Hałas nie sprzyja efektywności naszej pracy. Współcześnie coraz więcej mówi się o tym, że szkodzi ludzkiemu zdrowiu na równi z zanieczyszczonym powietrzem. W ofercie firmy Bejot znajdziemy wiele akcesoriów, które pozwolą pracodawcy walczyć z nadmiernym hałasem w biurze. Warto podkreślić, że są one nie tylko funkcjonalne, ale i wykonane z najwyższym poczuciem estetyki. Ścianki i panele akustyczne pełnią w tym przypadku nie tylko funkcje praktyczne, ale z powodzeniem mogą być traktowane jako ozdoby.

Ciekawym rozwiązaniem są absorbery akustyczne w formie stolików, ścianki działowe, czy też eleganckie budki akustyczne na kółkach. W różnorodnej ofercie znajdują się fotele i sofy odgradzające od reszty biura i dające nieco prywatności.

Interesującą pozycją w ofercie Bejot są odgrodzone moduły składające się z krzeseł, stołu, czy kanap, które zapewniają prywatność nawet na dużej hali biurowej.

Specjaliści z firmy Bejot doskonale zdają sobie sprawę, że na jakość naszej pracy wpływa mikroklimat panujący w biurze. Z tego względu w ich portfolio nie brakuje efektownych kwietników. Ekspert z salonu meblowego w Katowicach przekonuje, że nawet niewielka ilość roślin w biurze może bardzo pozytywnie oddziaływać na zdrowie i samopoczucie ludzi spędzających w nim czas. Pomimo, że przebywamy w centrum wielkiej metropolii potrzebujemy kontaktu z naturą. Roślin nie jest w stanie zastąpić najlepszy oczyszczacz powietrza.

Bejot projektuje także konwencjonalne meble takie jak krzesła czy fotele spełniające wszystkie kryteria ergonomii.

Wykładziny dywanowe od Heckmondwike

Ważnym, choć niedocenianym elementem wystroju każdego biura są wykładziny dywanowe. Dzięki nim przestrzeń biurowa staje się bardziej przytulna, a także lepiej wyciszona. Należy zdawać sobie sprawę, że wykładziny do biur różnią się znacznie od wykładzin przeznaczonych do użytku domowego. Przede wszystkim są one zdecydowanie bardziej eksploatowane. W biurach chodzimy w obuwiu (często w butach na wysokich obcasach), które szybko uszkodziłoby standardową wykładzinę.

Wszystkie produkty od Heckmondwike charakteryzują się się najwyższą jakością wykonania. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby wyglądać na czyste i zadbane nawet po całym intensywnym dniu pracy biurowej. Ich twórcy doskonale zdawali sobie sprawę, że wykładziny muszą być łatwe do utrzymania w czystości.

Wielkim walorem wykładzin tej firmy jest również wysoka estetyka. Są one nie tylko praktyczne, ale stanowią ozdobę każdego biura.

Meble biurowe – wybierać samodzielnie, czy korzystać z pomocy

Wybór odpowiednich mebli do biura może sprawić wiele problemów osobom, które nie mają doświadczenia w tej kwestii. Wbrew pozorom nie wystarczy kupić biurek, szafy i krzeseł. Meble muszą mieć odpowiednią wielkość, spełniać założenia ergonomii, być wykonane z trwałych materiałów. Nie mniej ważne jest, żeby prezentowały się atrakcyjnie i pasowały do profilu naszej firmy.

Niestety w przypadku mebli biurowych nie sprawdza się zasada kupowania tego co nam się podoba i co jest dla nas wygodne. Pamiętajmy, że takie meble mają służyć wielu osobom (w tym również takim, które będą znacząco różniły się pod względem wagi i wzrostu).

W dokonaniu właściwego wyboru pomogą nam doświadczeni sprzedawcy z salonu mebli biurowych. Wiedzą oni na jakie kwestie należy zwracać szczególną uwagę. Wiedzą również jakie meble wybierają przedsiębiorcy działający w tej samej branży co my.

Dlaczego warto wybierać meble najlepszych marek?

Jeżeli nie chcemy polegać na opiniach sprzedawców, dobrym rozwiązaniem jest wybór mebli pochodzących z kolekcji najlepszych producentów. Taka strategia pozwoli nam uniknąć wielu błędów. Przede wszystkim możemy mieć pewność, że meble te są wykonane solidnie, a do ich produkcji użyto tylko i wyłącznie najlepszych materiałów. Ich twórcy doskonale zdawali sobie sprawę jakie wymagania stawiane są meblom biurowym.

Bardzo ważna jest też sprawa gwarancji. Kupując u najlepszych producentów mebli biurowych możemy zazwyczaj liczyć na długą gwarancję. Producenci są pewni wysokiej jakości swoich wyrobów, dlatego nie boją się oferować zwrotu pieniędzy w przypadku, gdyby nie spełniły one oczekiwań konsumentów.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*