Reklama

Marcin Krupa odpowiada na zarzuty Jarosława Makowskiego

Ł. K.
Marcin Krupa odpowiedział na zarzuty Jarosława Makowskiego. Kandydat koalicji obywatelskiej wytyka obecnemu prezydentowi, że miastem rządzi zza biurka i unika kontaktu z mieszkańcami.

Kandydat Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej opowiedział dzisiaj o tym jak będzie wyglądała jego praca na stanowisku prezydenta Katowic. Podczas konferencji Jarosław Makowski oskarżył obecnego prezydenta m.in. o to, że boi się i nie rozmawia z mieszkańcami. Ponadto zdaniem Makowskiego obecny prezydent w ostatnich wywiadach dla Teleexpressu i Onetu, które były finansowane z budżetu miasta, nie promuje Katowic tylko swoją osobę. Godzinę później Marcin Krupa odpowiedział na zarzuty kontrkandydata. – Gdybym siedział za biurkiem i nie wiadomo co robił, to nigdy bym tutaj nie przyszedł. Ja jednak jeżdżę po mieście. Ja tutaj się urodziłem i to miasto znam niemalże na wylot. Każdą jego dziurę i każde jego wyzwanie. Ale również każdą rewitalizację i dokonania, które się w ostatnich latach dokonały (…). Co roku przed mieszkańcami mówię co się udaje, w jakim tempie, jaki sukces mamy i jakie to przynosi korzyści dla mieszkańców. Każde działanie, które promuje nasze miasto – na arenie polskiej, ale i światowej – jest warte tego, bo mówi się coraz częściej i głośniej o Katowicach – mówił Krupa.


Tagi:

Komentarze

  1. Mieszkańcy - wyborcy 23 sierpnia, 2018 at 1:27 pm - Reply

    Panie Prezydencie! Mieszkańcy od kilkudziesięciu lat nie mogą się doczekać budowy ekranów dźwiękochłonnych na ul. Mikołowskiej od ul. W. Pola do ul. Gallusa. Mimo udokumentowanego, całodobowego przekroczenia norm emisji hałasu w tym rejonie nic Pan z tym nie robi! Były pisma, rozmowy, plany etc. i nic… Może zajrzy Pan tu przypadkiem i weźmie to pod uwagę, skoro pisma i maile wysyłane do UM nie są w stanie nic zdziałać…

Dodaj komentarz

*
*