Reklama

Maciej Stuhr wystąpi w Katowicach ze swoim najnowszym programem

Redakcja
“Maciej Stuhr – mam to wszystko w stand-upie” – to tytuł najnowszego programu aktora, z którym 8 czerwca wystąpi w Katowicach. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Jak zapewniają organizatorzy, „Mam to wszystko w stand-upie”, to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych. Jak poradzi sobie w nowej roli? Będzie się można przekonać 8 czerwca w sali instytucji Katowice Miasto Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2).

Maciej Stuhr wystąpi ze swoim programem dwa razy, o godz. 16 i 19. Bilety można kupić TUTAJ.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia (na każdą godzinę po jednym). Żeby je zdobyć, trzeba odpowiedzieć na pytanie: Którą rolę filmową lub teatralną Macieja Stuhra lubisz najbardziej i dlaczego?

Odpowiedzi przysyłajcie na adres [email protected]. Czekamy do godz. 20 w poniedziałek 27 maja. W mailu zaznaczcie, którą godzinę występu preferujecie.


Tagi:

Komentarze

 1. TW Bolek 28 maja, 2024 at 1:10 pm - Reply

  następny “patriota”, libido mu wróciło ? bo u Holland skarżył się, że mu zanikło. Kiedyś go lubiłem, jakieś 20 lat temu ale czas pokazał jacy to są “Polacy” on i jego pijak tatuś co wstydzi się mówić po Polsku. Nigdy mu nie zapomnę “Tupolewa”. Te antypolskie elity to tragedia dla naszego kraju.

  • tadek 28 maja, 2024 at 11:11 pm Reply

   promil czy dwa jaka różnica. Jeden potrącony motocyklista więcej. Bez przesady.

 2. dan 27 maja, 2024 at 1:03 pm - Reply

  -Jak słyszę Polacy to mam dość- oraz inne drętwe kawały z tym mi się gość kojarzy. Człowiek, który ma pretensje do ludzi gdy nie śmieją się z jego żartów.

Dodaj komentarz

*
*