Reklama

Maciej Musiał spotka się z fanami w Galerii Libero

Redakcja

W czwartek 14 lutego będzie można spotkać się z aktorem znanym m.in. z roli Tomka Boskiego z serialu „Rodzinka.pl”. Maciej Musiał weźmie udział w oficjalnej inauguracji Retro Strefy Gier, w której pojawi się ponad 20 konsol i komputerów PC znanych z lat 80. i ’90.

Spotkanie z aktorem rozpocznie sięo godzinie 15.00. Na starcie prowadzący „The Voice of Poland” będzie gościem kawiarni Starbucks. Fani Macieja Musiała będą mogli zrobić sobie z nim zdjęcie i zdobyć autograf.

Godzinę później Maciej oficjalnie otworzy przygotowaną we współpracy z Muzeum Historii Komputerów i Informatyki specjalnie na ferie Retro Strefę Gier. Amstrad/Schneider, Commodore C64, Amiga 600, Atari 800XL, PONG czy Super Pegasus – łącznie ponad 20 komputerów i konsol. Na większości sprzętów będzie można pograć. Kilka najcenniejszych modeli – o wartości muzealnej – podziwiać będzie można w dwóch gablotach.

Zaraz po otwarciu strefy, chwilę po godzinie 16.00, kilka osób będzie mogło spróbować swoich sił grając z Maciejem Musiałem w takie tytuły, jak Mario Bros, Mortal Kombat, Contra czy Tekken. Będzie też coś dla fanów współczesnych technologii i gier. Na kilku stanowiskach będzie można pograć m.in. w FIFA 2019 czy Crush Bandicot.

Później, w specjalnym konkursie, do wygrania będzie m.in. wspólna gra w kręgle z Maciejem Musiałem.


Tagi:

Komentarze

  1. Hans 14 lutego, 2019 at 12:15 pm - Reply

    A kto to jest ???

Dodaj komentarz

*
*