Reklama

Lokal na rondzie do wzięcia. Miasto szuka najemcy

Redakcja
Pusty od dłuższego czasu lokal na rondzie im. gen. J. Ziętka może wkrótce znaleźć nowego najemcę. O ile znajdą się chętni, bo miasto narzuciło tu konkretną działalność. Taką, która już raz w tym miejscu upadła.

Niewielki lokal na poziomie „0” w kopule katowickiego ronda czeka na najemcę. Od dłuższego czasu jest on pusty. Teraz miasto chce znaleźć chętnego do prowadzeniu tu działalności. Wcześniej w lokalu funkcjonował salonik prasowy. Taki sam lokal znajdował się na poziomie „-1” przy wejściu do tunelu w kierunku ul. Sokolskiej. Kiosk również nie był w stanie się utrzymać.

Miasto szuka chętnego do wynajęcia lokalu o powierzchni 30 m kw. na poziomie przystanku tramwajowego. Zarządzana przez MZUiM przestrzeń, zgodnie z ogłoszeniem, powinna być przeznaczona na salonik prasowy z możliwością sprzedaży drobnych artykułów spożywczych i przemysłowych. Licytacja czynszu odbędzie się 31 lipca. Cena wywoławcza to 22 zł za 1 m kw. Zainteresowani muszą wpłacić wadium w wysokości 2 tys. zł. Szczegóły przetargu można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*