Reklama

Kto najchętniej zamawia catering dietetyczny? Sprawdziliśmy

W obecnie intensywnie rozwijającym się świecie czas jest jednym z najważniejszych zasobów. W przypadku, gdy masz napięty harmonogram i nie masz czasu na gotowanie, przestrzeganie zdrowej diety może być ciężkie. Na szczęście na rynku jest rozwiązanie stworzone na miarę potrzeb, które może zaoszczędzić sporo czasu i pomóc w utrzymaniu diety – dieta pudełkowa z dowozem!

Wiemy, kto najczęściej wybiera catering dietetyczny

Według informacji udostępnionych przez Zdrowy Catering kobiety zdecydowanie częściej niż mężczyźni wybierają catering dietetyczny. Wśród Klientów aż 59% to kobiety.
Nie powinno to nikogo dziwić. Kobiety zawsze koncentrowały się mocniej na zdrowym stylu życia niż mężczyźni, a także były bardziej otwarte na próby odchudzania. Częściej na horyzoncie pojawiała się okazja, żeby dobrze się prezentować – impreza rodzinna, wyjazd na urlop czy ważne wydarzenie.
Mężczyźni również dbają o swoje zdrowie, jednak w ich przypadku diety odchudzające pojawiają się zdecydowanie rzadziej. Najczęściej wybierają dietę pudełkową, aby zachować szczupłą sylwetkę i zobaczyć efekty wysiłków na siłowni.

Zobacz stronę cateringu – Dieta pudełkowa Katowice

W jakim wieku decydujemy się na catering?

Najczęstszą grupą wiekową, która decyduje się na catering pudełkowy, jest wiek od 23 do 38 lat, czyli 42%. Ta grupa wiekowa zazwyczaj na pierwszym stopniu stawia karierę oraz samorealizację. Dostawa pod wskazany adres codziennie oszczędza ogrom czasu.
Następna grupa od 38 do 55 lat stanowi 25 % wszystkich Klientów. Wraz z wiekiem zaczynają kłaść nacisk na zdrowe odżywianie oraz nowe nawyki żywieniowe. Gotowe posiłki przygotowane przez najlepszych kucharzy bardzo ułatwiają ten proces. Osoby powyżej 55 roku życia stanowią ok. 15% zamówień. Nierzadko wynika to z fakt, że dieta pudełkowa jest dla nich czymś nowym i potrzebują więcej czasu, aby się na nią zdecydować.

Koszt cateringu dietetycznego z dostawą do Katowic

Najczęściej obawiamy się ceny cateringu. Jednak, gdy pomyślimy ile wydajemy spożywając posiłki na mieście, – możemy się zaskoczyć. Cena dania w restauracji obecnie zaczyna się od 28 zł, picie ok. 8-12 zł, czasem dajemy napiwek. Wybierając się na obiad do restauracji wiele z nas nastawia się na wydatek rzędu 40-60 zł za osobę. Tyle płacimy za jeden posiłek, tymczasem catering dietetyczny kosztuje średnio 40 zł – w tym otrzymujemy 3-5 posiłków. Nie wspominając o kwestii zdrowia, zwłaszcza gdy chcesz pożegnać zbędne kilogramy.

Dieta pudełkowa Katowice – cennik

Cena diety Standard (3 posiłki):
1 200 kcal – 38 zł
1 500 kcal – 42 zł
2000 kcal – 46 zł

Kod rabatowy dla użytkowników portalu – ZMIANA, wpisz podczas składania zamówienia.

Sekret popularności diety pudełkowej

Dieta pudełkowa w ostatnich latach stała się bardzo popularna, wręcz szturmem weszła na rynek. Normą staje się widok osób, które codziennie rano przychodzą do biur z torbami gotowych zestawów. Wystarczy je podgrzać i posiłek gotowy. Każdego dnia zwiększa się grono zadowolonych klientów ze swojej diety i zdrowszego trybu życia.

Kiedy zdecydować się na catering dietetyczny?

Prawdą jest, że każdy z nas ma okres w swoim życiu, kiedy przestaje dbać o swoje zdrowie. Ważny projekt, przeprowadzka czy zaliczenia na studiach powoduje, że kwestia posiłków spada na dalszy plan. Zaniedbujemy zdrowie, które w końcu zapuka do naszych drzwi i wejdzie z pełnym impetem następstw jego zaniedbania. Będziemy zmuszeni częściej bywać u lekarzy, dentystów i badać przyczyn pogorszenia się stanu zdrowia.
Dieta pudełkowa to wierny pomocnik w odchudzaniu i zdrowym żywieniu. Składa się z różnorodnych składników spożywczych, gotowych do spożycia w kuchence mikrofalowej, które można przygotować na kilka minut przed wyjściem lub w drodze. Ten rodzaj diety jest doskonały zwłaszcza dla osób, które ciągle zapracowane i nie mają czasu na specjalną zdrową dietę.

Kod rabatowy dla użytkowników portalu – ZMIANA, wpisz podczas składania zamówienia. Kliknij, aby przejść na stronę -> taniego cateringu dietetycznego.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*