Reklama

Kryjówka w szafce i w łóżku. Dziwne pomysły poszukiwanych

Redakcja
Nietypowe kryjówki poszukiwanych. Policjanci w ostatnim czasie zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy unikali odbycia kary. Najpierw jednak musieli odkryć, gdzie się schowali.

Dzisiaj dwie komendy w regionie opublikowały informacje dotyczące poszukiwanych, którzy zostali zatrzymani w ostatnim czasie. Ich kryjówki były zaskakujące, ale  nie na tyle skutecznie, żeby zmylić policjantów.
W Świętochłowicach policjanci zapukali do mieszkania w związku z nakazem doprowadzenia do aresztu jednego z mieszkańców. Drzwi uchyliła kobieta i stwierdziła, że jej partnera nie ma. W trakcie rozmowy z policjantami była wyraźnie zdenerwowana, rozglądała się na boki. Tym zachowaniem wzbudziła podejrzenia u funkcjonariuszy. Ich uwagę przykuła niedomknięta szafka kuchenna. Jak się okazało, w jej wnętrzu w niezbyt wygodnej pozycji ukrywał się poszukiwany mężczyzna. 24-latek został zatrzymany i tego samego dnia trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe 90 dni.
Do drugiego zatrzymania doszło w Piekarach Śląskich. 37-latek, który nie płacił alimentów, ukrywał się przed policją od jakiegoś czasu i nie pojawiał się w swoim mieszkaniu. Funkcjonariusze ustalili jego aktualne miejsce pobytu. Kiedy zapukali do drzwi, mężczyzna ukrył się w schowku łóżka. Jednak okazało się, że to nie było dobre miejsce. Policjanci szybko go znaleźli i zatrzymali, a następnie doprowadzili i osadzili w areszcie, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.


Tagi:

Komentarze

  1. Polak 19 stycznia, 2022 at 9:38 am - Reply

    Przynajmniej trochę się mogą pośmiać w tej stresującej pracy funkcjonariusze 🙂

Dodaj komentarz

*
*