Reklama

Kradzież w centrum Katowic. Policja szuka tej dwójki

Redakcja
Policjanci z Katowic proszą o pomoc w namierzeniu dwóch osób. Kobieta i mężczyzna są podejrzewani o kradzież w centrum miasta.

W centrum Katowic doszło do kradzieży w nocy z 4 na 5 stycznia. Na ul. Słowackiego dwie osoby miały zabrać telefon, dokumenty, zegarek, portfel i kartę kredytową. Wizerunek podejrzewanych o kradzież zarejestrował monitoring.

Kradzieży miała dokonać kobieta w wieku około 20-25 lat, średniej budowy ciała. Ubrana była w dres koloru czarnego z napisami koloru białego na lewym rękawie, włosy koloru czarnego spięte w kucyk, buty sportowe koloru białego. Towarzyszył jej nieco starszy mężczyzna w wieku około 25-30 lat. Ubrany był w spodnie dresowe koloru czarnego, kurtkę z kapturem koloru szaro-biało-czarnego z nieczytelnym napisem na białym tle. Na głowie miał założoną czapkę zimową koloru czarnego z niewyraźnym napisem koloru białego, buty sportowe koloru czarnego, a przez ramię miał przewieszoną męską torebkę.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podejrzewanych o kradzież proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu VI policji w Katowicach pod nr tel. 32 200 38 50, 32 200 38 80 lub e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*