Reklama

Kradzież samochodu w Katowicach. Podejrzewany tankował i nagrały go kamery

Redakcja
Policja w Katowicach szuka sprawcy kradzieży samochodu. Podejrzewanego mężczyznę nagrały kamery na stacji paliw, ale nadal nie udało się go namierzyć. Policjanci proszą o pomoc.

Mężczyzna widoczny na nagraniu opublikowanym dzisiaj przez katowickich policjantów miał ukraść samochód. Pojazd zniknął z parkingu 24 lipca ok. godziny 4.00 rano. Był zaparkowany przy ul. Chorzowskiej. Samochód marki Toyota RAV4 Hybrid należy do osoby z zagranicy, która przyjechała do Polski. Tego samego dnia, kiedy doszło do kradzieży, na stację paliw w pobliżu autostrady A1 podjechał toyotą podejrzewany mężczyzna. Po zatankowaniu pojazdu w województwie łódzkim ruszył w dalszą drogę. Auto udało się odnaleźć, zostało zaparkowane na terenie woj. mazowieckiego. Wartość pojazdu oszacowano na 140 tys. zł. Policjanci nadal poszukują sprawcy kradzieży.

Wizerunek podejrzewanego nagrały kamery monitoringu na stacji. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny widocznego na opublikowanym przez policję wideo. Osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową katowickiej komendy pod nr tel. 47 85 123 10, 47 85 125 55 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*