Reklama

Koronawirus w Polsce. Dużo nowych zachorowań w jednej z kopalń

Redakcja
Minionej doby w całej Polsce odnotowano 205 przypadków zakażenia koronawirusem, z których 49 zdiagnozowano w woj. śląskim. Zmarły 4 osoby, w tym jedna na Śląsku.

Zakażenie wykryto u: 24 pracowników KWK Borynia, starszej mieszkanki Rudy Śląskiej, 2 mieszkańców Radzionkowa (młoda kobieta i mężczyzna w sile wieku), 7 mieszkańców powiatu cieszyńskiego (najstarszy 66, najmłodszy 12 lat), 2 mieszkańców Tychów (kobieta w sile wieku i starszy mężczyzna), 3 mieszkańców powiatu pszczyńskiego (2 kobiety w sile wieku i mężczyzna w średnim wieku), młodego mieszkańca Katowic, 4 mieszkańców powiatu gliwickiego (najstarszy 73, najmłodszy 6 lat), 3 mieszkańców Chorzowa (kobieta w średnim wieku i 2 młodych mężczyzn), młodej mieszkanki Bielska-Białej i młodej mieszkanki powiatu bielskiego.

Łącznie w woj. śląskim jest już 13 312 przypadków zakażeń COVID-19. 150 kolejnych osób wyzdrowiało i obecnie w województwie śląskim jest 8694 ozdrowieńców. Zmarły 342 osoby. W szpitalu w Raciborzu zmarła 79-letnia kobieta z powiatu wodzisławskiego.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*