Reklama

Kończy się Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku, ale niektóre atrakcje zostają

Redakcja
Dobiega końca świąteczny jarmark na Rynku. Nadchodzący weekend to ostatnia możliwość na skorzystanie z atrakcji. Choć niektóre zostaną jeszcze na dłużej.

Jarmark Bożonarodzeniowy rozpoczął się już w połowie listopada. Po siedmiu tygodniach zostanie zamknięty. W ten weekend będzie można po raz ostatni skorzystać z jarmarku. Choć niektóre stoiska zamknęły się już wcześniej, to w ten weekend niektóre budki mogą otworzyć się jeszcze na dwa ostatnie dni. 7 i 8 stycznia nie przygotowano dodatkowego programu na scenie, ale zagra dj.

Jednak po niedzieli nie wszystkie atrakcje znikną z rynku. Zwykle zostaje jeszcze popularny „wiatrak”, gdzie serwowany jest grzaniec. Poza tym, jak co roku, dłużej niż jarmark otwarte będzie lodowisko. Jest ono bezpłatne i czynne w godz. od 8.00 do 21.00. Działać będzie nadal również wypożyczalnia, która  jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-20.00 oraz w weekendy w godzinach 10.00-20.00. Za godzinę wypożyczenia łyżew trzeba zapłacić 8 zł, tyle samo kosztuje wypożyczenie kasku. Sprzęt do nauki (pingwinek lub miś) kosztuje 15 zł za godzinę. Zwykle lodowisko zamyka się dopiero w lutym.

Podobnie będzie też z kołem widokowym przed Teatrem Śląskim. Ma kręcić się jeszcze do końca lutego. Przypomnijmy, że około 5-minutowa przejażdżka (3 okrążenia) kosztuje 25 zł za osobę i 80 zł przy 4 osobach. Dzieci do 5 roku życia mają wstęp wolny. Zapłacić można wyłącznie gotówką.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*