Reklama

Koncert Małe TGD w Katowicach. Zespół wystąpi 1 czerwca

Każdy z nas nosi w sobie szczerą, dziecięcą radość. Dlatego warto celebrować ją wspólnie z najmłodszymi. Małe TGD to najpopularniejszy zespół dziecięcy w Polsce wykonujący muzykę pop z ponadczasowym przesłaniem. Z okazji Dnia Dziecka zespół wystąpi w sali koncertowej instytucji Katowice Miasto Ogrodów.

W 2017 roku grupa Małe TGD wydała debiutancką płytę „Góry do góry”, a w 2019 ukazał się drugi album, pt. „Wyspa skarbów”. Dwa lata później, w okresie pandemii, pojawiła się płyta „Online”. Wszystkie utwory zespołu Małe TGD to porywające, energiczne i pełne radości piosenki, które w lekki i przyjemny sposób przekazują ważne treści.

Na początku 2020 roku album „Wyspa skarbów” został nominowany do Fryderyka w kategorii muzyka dziecięca i młodzieżowa. Zespół Małe TGD może pochwalić się współpracą ze znanymi artystami, m.in. z Roksaną Węgiel.

Największy hit Małego TGD to z pewnością utwór „Góry do góry”, rozpoczynający się słowami „Piękny świat przemierzasz po maleńku […]”. Teledysk do tego utworu zgromadził już ponad 101 milionów wyświetleń na YouTube!

Dzieciaki koncertują na żywo, a każdy występ Małego TGD to mnóstwo skocznych utworów, przebojowych fraz i wyjątkowe dziecięce głosy.

Koncert Małego TGD w Mieście Ogrodów (pl. Sejmu Śląskiego 2) rozpocznie się 1 czerwca o godz. 19. Bilety można kupić TUTAJ.

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*