Reklama

Kolejny weekend atrakcji na placu przed Libero

Redakcja
To będzie kolejny weekend atrakcji na placu przed Galerią Libero. W sobotę będzie można m.in. potańczyć salsę i obejrzeć film o tematyce kulinarnej. Z kolei w niedzielę dzieci będą mogły wziąć udział w Teatrze Improwizacji. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

W sobotę po od godziny 16:00 wszyscy fani latynoskich rytmów będą mogli wziąć udział w potańcówkach, a także zgłębić tajniki salsy i bachaty podczas bezpłatnych warsztatów (16:40 – 17:00 – bachata, 17:40 – 18:00 – salsa). Będzie też można wygrać karnety do szkoły salsy.

Tuż po potańcówkach na Placu do radości wystartuje kolejna odsłona Films For Food Festival. Tym razem publiczność obejrzy dokument “Zjedz to!”. Obraz ten powstał w wyniku eksperymentu, który miał na celu przeciwdziałanie masowemu trwonieniu jedzenia. Autorzy filmu przez pół roku nie wydali ani grosza na żywność, a żywili się tym, które miało trafić na śmietnik. Emisję filmu poprzedzi spotkanie z Przemkiem Błaszczykiem, finalistą programu Top Chef, połączone z degustacją specjalnie przygotowanych dań.

W niedzielę, 18 sierpnia, na Placu do Radości po raz kolejny zagości Teatr Improwizacji dla dzieci. Interaktywny spektakl z udziałem artystów Impro Silesia rozpocznie się o godzinie 11:00 i potrwa dwie godziny.

Dodatkowo, przez cały tydzień dzieci i młodzież mogą korzystać ze specjalnego toru do skimboardingu, zlokalizowanego przed wejściem głównym do kompleksu przy ul. Kościuszki 229. Tor dostępny jest codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. Dodatkową atrakcją jest Letnia szkoła skimboardingu, działająca w weekendy w godzinach od 12:00 do 16:00.

Codziennie, na młodych fanów kina, od godziny 9:00, czekają projekcje animowanych bajek, a od 16:00 obywają się pokazy filmów krótkometrażowych. Bez przerwy działa również Książkodzielnia Libero, czyli miejsce, w którym można zostawić swój egzemplarz książki i wymienić na inny.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*