Reklama

Kolejny świetny miesiąc portalu Katowice24.info

Redakcja
Portal Katowice24.info z każdym miesiącem ma coraz więcej użytkowników. W listopadzie odwiedziło nas ponad 100 000 osób. Dziękujemy za zaufanie i ciężko pracujemy dalej, choć już teraz jesteśmy największym katowickim portalem.

Listopad był drugim najlepszym miesiącem w historii portalu Katowice24.info. Lepsze statystyki odnotowaliśmy tylko w maju 2017 roku, kiedy ujawniliśmy sprawę dwóch dziewczyn pociętych rozbitą butelką. W minionym miesiącu naszym hitem był z kolei tekst o manifestacji narodowców, którzy na szubienicach powiesili zdjęcia europosłów Platformy Obywatelskiej. Nasze zdjęcie, które ukradło wiele redakcji, obiegło całą  Polskę i Europę.

Ale na świetne statystyki złożyły się dziesiątki innych tekstów. Codziennie z samego rana dostarczamy wam zapowiedź dnia. Przypominamy o czym pisaliśmy dzień wcześniej, publikujemy prognozę  pogody, robimy przegląd wydarzeń dnia i zapowiadamy najważniejsze tematy, którymi się zajmiemy. Z kolei na weekend zawsze mamy dla was najlepszy przegląd wydarzeń z Katowic i najbliższej okolicy.

Jesteśmy coraz częściej cytowani przez inne media, a nasze teksty wywołują coraz większe emocje. Każdego dnia zyskujemy też nowych fanów poprzez nasze kanały w social mediach. Na Facebooku obserwuje nas prawie 19 000 osób, na Twitterze mamy 620 obserwujących, a nasze filmy na Youtube mają po kilka tysięcy wyświetleń.

Codziennie nowe osoby zapisują  się do naszego newslettera. Obecnie mamy prawie 1000 subskrybentów. Niedługo przekroczymy 1 000 000 unikalnych użytkowników portalu. Tymczasem cieszymy się z bardzo dobrych wyników w listopadzie. Mieliśmy 100 792 użytkowników, którzy odwiedzili nas 172 089 razy i wykonali 246 439 odsłon.

Dziękujemy i prosimy o więcej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*