Reklama

Kolejny nabór do Straży Miejskiej w Katowicach. Stawki poszły w górę

Redakcja
Jest kolejny nabór w straży miejskiej. Tym razem do obsadzenia jest 11 etatów. To pierwsza rekrutacja po dużej podwyżce wynagrodzeń, jaka następuje od listopada w urzędzie miasta i miejskich jednostkach.

Wymagania w SM cały czas są takie same. To polskie obywatelstwo, ukończony 21. rok życia, wykształcenie co najmniej średnie, nienaganna opinia, uregulowany stosunek do służby wojskowej, dobra sprawność fizyczna oraz niekaralność sądowa.

Ile płaci Straż Miejska w Katowicach?

Wynagrodzenie zasadnicze wynosi od 3.885,00 zł brutto. Do tego dochodzi dodatek za wieloletnią pracę (5-20%), jeśli oczywiście ktoś ma już staż pracy, a także „13-tka”. Pierwsza umowa zawierana jest na 12 miesięcy, w trakcie których aplikant przechodzi obowiązkowe szkolenie podstawowe. Po roku zatrudnienia i pozytywnie zdanym egzaminie kończącym szkolenie, istnieje możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony i awans na stanowisko młodszego strażnika z wynagrodzeniem zasadniczym od 4.170,00 złotych brutto.

Wymagane dokumenty należy składać u dyżurnego Straży Miejskiej w Katowicach, przy ul. Żelaznej 18, w godz. 6.00 – 16.00, we wszystkie dni tygodnia, w nieprzekraczalnym terminie do 21 listopada 2022 r. w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem, nazwiskiem, adresem, telefonem kontaktowym wraz z adnotacją:

Szczegółowych informacji udziela również Zespól Kadr i Szkolenia pod numerem telefonu 32-494- 02 06.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*