Reklama

Kolejne rekordy portalu Katowice24.info. Ponad 130 000 czytelników we wrześniu

Miło nam poinformować, że we wrześniu portal Katowice24.info odwiedziło ponad 130 000 unikalnych użytkowników. To drugi najlepszy wynik w historii portalu i najlepszy w 2019 roku. Poprawiliśmy wynik z sierpnia, kiedy stronę Katowice24.info odwiedziło 100 000 osób.

Nie zwalniamy tempa. Wrzesień pokazał, że znaczący wzrost zainteresowania portalem w sierpniu nie był przypadkiem. W zakończonym właśnie miesiącu mieliśmy dokładnie 133 927 unikalnych użytkowników (unikalnych adresów IP), którzy odwiedzili nas 225 169 razy i wykonali 302 100 odsłon. Statystycznie, we wrześniu na stronę zajrzał mniej więcej co drugi mieszkaniec Katowic.

To dla nas powód do radości, ale i wielka odpowiedzialność. Niezmiennie cieszymy się, że doceniacie nasze unikalne tematy i chętnie komentujecie nasze teksty. Wzrost liczby czytelników potwierdza, że jesteśmy głównym źródłem informacji o tym, co dzieje się w Katowicach.

Dziękujemy za zaufanie i ciężko pracujemy, żeby zainteresować kolejnych mieszkańców Katowic i aglomeracji.

Jeśli chcecie być zawsze na bieżąco z tym co publikujemy, polubcie nas na Facebooku (TUTAJ), obserwujcie na Twitterze (TUTAJ) albo zapiszcie się do naszego newslettera w prawym dolnym rogu strony.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*