Reklama

Kolejne e-sportowe mistrzostwa w Katowicach. Pula nagród to pół miliona dolarów

Redakcja
Znany jest termin kolejnej edycji wielkiej e-sportowej imprezy w Katowicach. Pula nagród w Intel Extreme Masters wyniesie 500 tys. dolarów.

E-sportowa impreza o międzynarodowej randze powróci do Katowic. Po raz kolejny Intel Extreme Masters odbędzie się na przełomie lutego i marca. W jej trakcie rozegrane zostaną mistrzostwa Counter-Strike: Global Offensive. Szesnaście najlepszych na świecie drużyn powalczy o tytuł pierwszego w historii Master Champion w ramach ESL Pro Tour. Poza tym gracze będą rywalizowali o nagrody o łącznej puli 500 000 dolarów. To sprawi, że ta edycja zyska jeszcze wyższą rangę w świecie gier wideo. Dodatkowo pojawią się też inne gry. Fani popatrzą m.in. na zawody Quake Pro League. W ciągu dwóch dni w Katowicach powalczy ze sobą dwudziestu czterech najlepszych graczy Quake na świecie. Wydarzeniem towarzyszącym, które co roku przyciąga tysiące fanów, będzie IEM Expo. Impreza w Spodku i MCK potrwa od 28 lutego do 1 marca.

Bilety na wydarzenie dostępne będą pod koniec października. Dodatkowe informacje dotyczące zespołów, talentów oraz szczegółowe informacje o biletach ogłoszone zostaną w nadchodzących tygodniach.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*