Reklama

Kolejna aplikacja z biletami Kolei Śląskich. Jest promocja dla pasażerów

Redakcja
Bilety Kolei Śląskich można kupić w kolejnej aplikacji i stronie internetowej. Do dostępnych już platform dołączyła następna, która przygotowała promocję „na start”.

Kolejowe bilety dostępne w kolejnej platformie. Koleje Śląskie do tej pory nawiązały współpracę z mPay, Skycash i od niedawno z Bilkom Bilety. Teraz dołączył do nich jeszcze jeden operator. W aplikacji i na stronie Koleo można nie tylko wyszukać połączenie. Jest też możliwość zakupu biletu. Koleo już od jakiegoś czasu daje możliwość zakupu biletów innych przewoźników. Teraz mogą to zrobić również pasażerowie w regionalnego przewoźnika w woj. śląskim.

Od poniedziałku dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich. Podróżni kupią bilet jednorazowy, miesięczny, na rower i bagaż oraz dla psa. Zarówno przez aplikację (systemy iOS i Android), jak i stronę koleo.pl. W trakcie zakupów można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie.

Dodatkowo właściciel platformy, firma Astarium, przygotowała promocję „na start” dla pasażerów Kolei Śląskich. Do końca września 2022 każdy nowy użytkownik Koleo, który kupi za pomocą aplikacji bilet Kolei Śląskich, dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu podczas płatności kodu promocyjnego WEBKS10. Promocja dotyczy wyłącznie jednorazowego zakupu na kwotę powyżej 10 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*